Farmaline

Kniepp Badschuim Relaxing

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar
400 ml
€ 29,98 / 1 l
€ 11,99
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode / EAN
    4109344 / 4008233103938
  • Doseringsvorm
    Schuim
  • Merk
    Kneipp
  • Fabrikant
    Kneipp Nederland B.V.

Productdetails & verplichte informatie

De Kneipp® Badschuim Relaxing verwent je met de geur van etherische lavendelolie en zorgt voor een moment van ontspanning.
Productinformatie

De Kneipp® Badschuim Relaxing verwent je met de geur van etherische lavendelolie en zorgt voor een moment van ontspanning.

Badschuim

Voeg een dop badschuim toe aan het stromende water (36-38°C). Duur van het bad: 15-20 min. Dop omspoelen.

Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Coco-Glucoside, PEG-40 Sorbitan Peroleate, PEG-18 Glyceryl Oleate/Cocoate, Linalool, Linalyl
Acetate, Lavandula Oil/Extract, Eucalyptus Globulus Oil, Camphor, Beta-Caryophyllene, Limonene, Terpineol, Geranyl Acetate, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Parfum
(Fragrance), Sodium Chloride, Citric Acid, Denatonium Benzoate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Tocopherol.

Verantwoordelijke persoon in de EU

Kneipp

14 Reviews van Kniepp Badschuim Relaxing

4,6van 5 sterren
  • 10
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

Meer informatie over reviews.

  • Schuimt niet heel erg

    van Ellen S. op 07/03/2024

    Best ok product. Schuimt niet zo heel erg maar de geur valt wel mee. Er zit een sterke ondertoon in maar nog altijd geschikt voor een ontspannend badje.

  • Fijn schuimbad

    van Lynn K. op 07/09/2023

    1 dopje nodig voor een fijn schuimbad. Na een 15min is het schuim wel weg. Ruikt goed naar lavendel.

  • Zalige ontspanning

    van Helga A. op 24/08/2023

    Ruikt heerlijk, waar zacht en werkt zalig ontspannend

  • Schuimen in een oase van rust

    van Tamara D. op 02/08/2023

    Kneipp badschuim behoort tot 1 vd beste badschuimen. De geur , de zachtheid is weleens waardig. Een echte aanrader.

  • ruikt lekker, jeukt niet !

    van Laura N. op 20/09/2022

    Het Lavendel badschuim van Kneipp ruikt echt heerlijk ! Je waant je meteen in het zuiden van Frankrijk. Groot voordeel van dit badschuim is dat het mijn gevoelige huid totaal niet irriteert, ik heb er op geen enkele manier last van, niet tijdens het baden en iet na het baden. Het reageert ook totaal niet met de zeep en-of shampoo die ik tijdens het baden gebruik (iets wat met veel andere badschuimen wel gebeurt) en laat geen aanslag na op de zijwanden van het bad. Dit alles bewijst voor mij dat het een zeer mild badschuim is dat ik dagelijks zou kunnen gebruiken zonder daar nadelige gevolgen van te hebben.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".