Farmaline

Couleurs de Noir Oogschaduwpenseel Nr. 02

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar2
1 St
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
Niet meer verkrijgbaar

Productdetails & verplichte informatie

Couleurs De Noir Oogschaduwpenseel Nr. 2 - De vorm zorgt ervoor dat je oogschaduw kan aanbrengen en eenvoudig kan uitwerken.
Verdere productinformatie

Een stevige kwast met korte, sterke haren om zowel poeders als crème formules aan te brengen.

  • Bootst de structuur van dierlijke haren na tot op 1 micron. 
  • Hoge dichtheid aan haren: zorgt voor een nauwkeurig resultaat.

Dermatologisch getest - Diervriendelijk - Vegan

Toepassing:

Dep één kant van het penseel in de oogschaduw om het product in de haren te verdelen. Gebruik cirkelvormige bewegingen om egaal te blenden.

1 Review van Couleurs de Noir Oogschaduwpenseel Nr. 02

5van 5 sterren
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • van Ann V. op 07/02/2019

    Dit oogschaduwpenseel werd mij aangeraden door een consulente van Les Couleurs De Noir. De haartjes zijn zeer zacht en niet van dierlijke oorsprong. Dit is voor mij echt wel belangrijk.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".