Eau thermal
van Asma K. op 07/05/2020
Bon produit
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Bon produit
Het idee om thermale water met beschermingsfactor te combineren spreekt mij enorm aan! Door de compact formaat is het handig om mee te nemen en te gebruiken. Maar als veel zonnebescherming producten maakt het een plakkerig laagje. Zuinig in gebruik.
Een klein flesje met een hoge beschermingsgraad tegen de zon. Gemakkelijk om mee te nemen in handtas. De beschermingsfactor 30 had 50 mogen zijn gezien de langere beschermingstijd dan. Al bij al een handig product, gemakkelijker dan een creme of lotion.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".