Korrelt na aanbreng
van Darline V. op 27/03/2024
De dagcrème peelt af na een tijdje. Vindt ik echt niet kunnen. Is mijn eerste maar ook laatste aankoop van deze dagcrème.
Beschikbaar in volgende formaten
De Eucerin Hyaluron-Filler Extra Rijk Dagcrème is speciaal ontwikkeld voor de droge huid die tekenen van veroudering vertoont. Naarmate we ouder worden, neemt de natuurlijke hoeveelheid Hyaluronzuur af, wat leidt tot rimpels en een verminderde elasticiteit van de huid. Deze formule bevat een innovatieve combinatie van 5% Ureum en Hyaluronzuur, die de huid intensief hydrateert, droogtelijntjes en rimpels vermindert, en het huidoppervlak soepeler maakt.
Breng de crème 's ochtends aan op een gereinigd gezicht, hals en décolleté. Zacht inmasseren voor een soepel en gehydrateerd resultaat. Vermijd contact met de ogen. Bewaar het product op een koele plaats (onder 25°C).
Aqua, Glycerin, Urea, Butyrospermum Parkii Butter, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Lactate, Cetyl Palmitate, Dibutyl Adipate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Arginine HCL, Glyceryl Stearate SE, Sodium Hyaluronate, Lauroyl Lysine, Carrageenan, Xanthan Gum, 1,2-Hexanediol, Lactic Acid, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
De dagcrème peelt af na een tijdje. Vindt ik echt niet kunnen. Is mijn eerste maar ook laatste aankoop van deze dagcrème.
Ben nog maar een paar dagen bezig met het gebruik. Mijn huid voelt al soepeler aan maar om een zeer goed resultaat te hebben zal ik nog een langere periode de crème moeten gebruiken. Ik hoop in elk geval dat mijn droge huid weer soepeler zal worden.
Zorgt voor gladdere gehywrateerde huid en voelt zachter… door de hydratatie ook minder rimpels en strijkt de rimpels wat weg.
Handig pomp systeem. Geen vettig effect, doet zijn werking.
Vermits ik een zeer droge huid heb, ben ik steeds op zoek naar een goede creme, zowel voor dag als nacht. Het is de eerste keer dat ik deze creme gebruik, en ik ben er heel tevreden over.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".