Wilde Rozen Bodylotion is een verzorgende en verzachtende, niet vette lotion die zowel na bad en douche als na een zonnebad kan worden gebruikt. De lotion heeft een onspannende, harmoniserende rozengeur. Geschikt voor alle huidsoorten, ook voor een gevoelige huid.
Werking:
In de cosmetica is van oudsher bekend dat de voedende olie van rozenbottels de huid kan laten bloeien. De Rosa-mosqueta-olie in de Wilde Rozen Bodylotion verzorgt de huid met essentiële vetzuren, ondersteunt haar regeneratievermogen, normaliseert de talgproductie en houdt de huid zacht en soepel. Extract van toverhazelaar (Hamamelis) verfrist de huid en zorgt dat poriën samentrekken.
Wanneer speciaal?
- wanneer je behoefte hebt aan een moment van harmonie in de hectiek van alledag
- wanneer je je huid dagelijks wilt verwennen met een rijke en verfrissende verzorging
- wanneer je je rijpere huid een vitaliserende stimulans wil geven
Ingredienten:
- Rosa-mosqueta-olie (olie van de zaden van de rozenbottel) verzorgt de huid met essentiële vetzuren, ondersteunt haar regeneratievermogen, normaliseert de talgproductie en verbetert de elasticiteit.
- Jojobaolie verzorgt de huid, werkt vochtregulerende en trekt goed in.
- Water-alcoholextract van Calendula (goudsbloem) zuivert de huid.
- Water-alcoholdestillaat van Hamamelis (toverhazelaar) werkt samentrekkend en ontstekingsremmend en stimuleert de doorbloeding van de kleine bloedvaten.
- Bijenwas geeft het product consistentie, beschermt de huid zonder haar af te sluiten.
- Leemaarde werkt vochtbindend en als zwelstof en reinigt en ontvet de huid.
- Xanthaan, een product van micro-organismen, werkt als een natuurlijk verdikkingsmiddel en stabiliseert de emulsie.
- Alcohol uit suikerbieten, fruit en graan, werkt als oplosmiddel bij het maken van extracten en werkt conserverend.
- Water werkt als oplosmiddel bij het maken van extracten en dient ter verdunning.
- Glycerine, gemaakt van plantaardige oliën, werkt consistentiegevend, maakt de substantie glad en regelt daarnaast de opname en afgifte van water in de huid.
- Vetzuurglyceride, gemaakt van plantaardige oliën zoals koolzaadolie, kokosolie en palmolie en plantaardige glycerine, werkt als emulgator (verbindt de vette en waterige delen).
- Cariteboter is een botervet uit de noten van de Afrikaanse sheaboter-boom en heeft een verzorgende, voedende en beschermende werking.
- Carrageen, een extract uit de rode alg (Iers mos) is een natuurlijk zwelmiddel.
- Compositie van natuurlijke etherische oliën waaronder etherische olie van de Damascus-roos en jasmijn, werkt als geurstof en heeft een conserverende werking.
Breng aan na het baden of douchen op een vochtige huid, masseer lichtjes in zodat het sneller opgenomen wordt.
Water (Aqua), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Alcohol, Glycerin, Rosa Moschata Seed Oil, Glyceryl Stearate SE, Fragrance (Parfum)*, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearate Citrate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Distillate, Rosa Damascena Extract, Magnesium Aluminum Silicate, Chondrus Crispus (Carrageenan), Xanthan Gum, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Geraniol*, Citral*, Farnesol*.
* verkregen uit natuurlijke etherische oliën