Lekker fris
van Karen D. op 02/03/2021
Perfecte bodylotion,niet plakkerig,ruikt fris,smeert goed uit
Citrus Hydraterende Bodylotion verkoelt en hydrateert. Ingrediënten zoals biologische aloë vera, kokosolie en sesamolie zorgen voor een gehydrateerde, frisse huid - ook na het zonnen. De geur van zongerijpte citroenen stimuleert lichaam en geest. Ideaal om de dag vrolijk te beginnen!
Waarom Citroen? De citroenplant is afkomstig uit het noorden van India en verspreidde zich tijdens de middeleeuwen van China tot aan de grenzen van Spanje. De essentiële olie van citroen is alom gekend omwille van de rijkdom aan vitamine C, de regulerende werking op de vochtbalans van de huid en het verfrissend effect.
Ingredienten:
• Water
• Bio sesamolie
• Bio alcohol
• Bio kokosnootolie
• Glycerine
• Bio sap van aloe barbadensis
• Olijfolie
• Compositie van natuurlijke etherische oliën
• Bio karitéboter
• Glycerylstearaat
• Vetzuurglyceride
• Kaolien
• Xanthaan
• Carrageen
Inhoud: 200 ml
Fabrikant:
Weleda Benelux SE
Platinastraat 161
2718 SR Zoetermeer
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Perfecte bodylotion,niet plakkerig,ruikt fris,smeert goed uit
Produit très efficace et facile d'application sur tout le corps. Une amie me l'avait recommandé et je ne regrette pas du tout de l'avoir écoutée. Petit plus pour l'odeur super agréable! Je recommande à 100% merci pour la rapidité de l'envoi je n'hésiterais pas à recommander
Encore un produit Weleda qui ma beaucoup plu, un lait hydratant qui sent bon le citron et qui hydrate bien la peau , une peau très hydratée et douce, convient pour les grands et les petits enfants , j'aime et vous le recommande. ......
Ik koos voor weleda omwille van de natuurlijke ingrediënten en het feit dat er geen chemische stofjes aan toegevoegd zijn. Bovendien ruikt deze heerlijk en voedt de huid goed! Ideaal voor dagelijks gebruik en trekt snel in.
Deze bodymilk koop ik altijd omdat ik vertrouwen heb in de Weleda producten. Het is echt een genoegen om mijn lichaam te behandelen met deze bodymilk. Hij is niet vettig en dringt rap in je huid. De geur is subtiel en fris. Elke avond gebruik ik hem en op reis ontbreekt hij niet i mijn toilettas. Ik kan hem iedereen aanbevelen.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".