Farmaline

Mustela Stelaprotect Overvette Wasgel

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
200 ml
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
  • Productcode / EAN
    2784536 / 3504105022488
  • Doseringsvorm
    Wasgel
  • Merk
    Mustela
  • Fabrikant
    EXPANSCIENCE LABORATOIRES

Productdetails & verplichte informatie

Een overvette voedende reinigingsgel voor de intolerante, reactieve baby/kinderen huid.
Toepassing
Giet een dosis in de hand en was dan het gelaat, het lichaam en/of de haren van uw baby, waarbij u het laat schuimen. Spoel zorgvuldig.
 
Gebruiksplezier
Bij contact met de huid vormt de Overvette wasgel STELAPROTECT® een delicate en aangename mousse. Heel gemakkelijk om te spoelen, maakt het de huid kalm en zacht.
Verzorgingsproduct aangeboden in tubes van 200 ml.
AQUA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, 1,2-HEXANEDIOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, GLYCERYL CAPRYLATE , GLYCOL DISTEARATE, GLYCERIN, SODIUM HYDROXID, CITRIC ACID, PENTYLENE GLYCOL, PERSEA GRATISSIMA FRUIT EXTRACT

2 Reviews van Mustela Stelaprotect Overvette Wasgel

4,5van 5 sterren
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • van Yannick H. op 09/03/2015

    Zeer goede zeep voor de allerkleinsten voor de verzorging van de gevoelige huid. De huid van de baby droogt veel minder snel uit en zeker aan te raden.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".