van Petra R. op 25/08/2016
Heel aangename douchegel,lekker verfrissend en een zacht geurtje,het enige minpunt vind ik dat de tubes heel klein zijn,dat mocht voor mij en ook de prijs wat groter
Een zeepvrije, doorschijnende gel van botanische oorsprong die verandert in een sensuele en heerlijk geurende schuim voor ultra-zachte reiniging en een kostbare anti-uitdrogend effect.
Resultaat:
Anti-oxidant, herstructurerende en ontspannende werking.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Heel aangename douchegel,lekker verfrissend en een zacht geurtje,het enige minpunt vind ik dat de tubes heel klein zijn,dat mocht voor mij en ook de prijs wat groter
zalige douchegel met subtiele geur. Nadien gebruik ik de bodylotion van Lierac. Beide producten vullen elkaar perfect aan ! Onmisbaar in mijn badkamer !
Ruikt lekker fris en aangenaam. Ga t zeker nog kopen. En het is ook niet direct vervlogen de geur. Droogt de huid niet uit. En schuimt ook voldoende zonder al teveel te moeten gebruiken
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".