Farmaline

Rogé Cavaillès Bad- en Douchegel Katoenbloesem Gevoelige Huid

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
750 ml
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
Niet meer verkrijgbaar
  • Productcode / EAN
    2749190 / 3596490001261
  • Doseringsvorm
    Douchegel
  • Fabrikant
    BE000995

Productdetails & verplichte informatie

Productinformatie
Verrijkt met hydraterende en overvette ingredienten, reinigt en beschermt de gevoelige huid.

-Beschermt de gevoelige huid tegen aanvallen van buitenaf, dankzij de overvette ingredienten.
-Waarborgt de soepelheid van de gevoelige huid
-Delicaat parfum
physiologische pH , hypoallergeen, dermatologisch getest op gevoelige huid.
Geschikt voor het gelaat en lichaam, douche en bad. Breng aan op een vochtige huid, laat opschuimen en spoel grondig af.

5 Reviews van Rogé Cavaillès Bad- en Douchegel Katoenbloesem Gevoelige Huid

4,4van 5 sterren
  • 2
  • 3
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • van Maria D. op 05/01/2018

    Zeer tevreden over deze zeep. Ook over de geur ben ik zeer tevreden. Dat de bad-douche zeep,aan de dure kant is neem ik er wel bij. Is zijn prijs waard.

  • van Karlien D. op 19/09/2014

    Aangename licht schuimende gel. Heeft een subtiele geur en balsemt de huid op een satijnachtige wijze. Altijd een rustgevend bad- of douchemoment, ook bij een gevoelige huid.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".