De Louis Widmer Remederm Lichaamsmelk 5% Ureum is speciaal ontwikkeld voor de droge, geïrriteerde huid die vaak rode vlekken vertoont. Door zijn bijzonder aangename textuur is de lichaamsmelk makkelijk aan te brengen en dringt deze ook snel in de huid. Deze melk hydrateert de huid de hele dag lang, verzorgt de huid voortreffelijk en beschermt tegen uitdroging. De huid voelt weer zijdezacht aan. De Remederm Lichaamsmelk 5% ureum is ook geschikt voor kinderen en ouderen. Carbamide (ureum) en biostimulatoren zorgen voor een intensieve hydratatie, waardoor de huid zijdezacht en soepel wordt. Panthenol versterkt de vochtretentie in de huid en kalmeert irritaties. Jojobaolie is een verfijnde, plantaardige olie die de huid beschermt en verzorgt. Vitamine E neutraliseert de schadelijke werking gevolgen van vrije radicalen.
- Geformuleerd zonder parfum voor de gevoelige huid
- Het hoge gehalte aan actieve bestanddelen zorgt voor een intensieve hydratatie
- Dringt snel in, beschermt en verzorgt de huid
- Verzacht de geïrriteerde huid en versterkt de hydratatie
Masseer de huid één of twee keer per dag in met de Louis Widmer Remederm Lichaamsmelk 5% Ureum. U kunt deze lichaamsmelk ook afwisselen met de Remederm Crème Fluide, afhankelijk van het seizoen en volgens behoefte.
Aqua,Urea,Caprylic/Capric Triglyceride,Decyl Oleate,Ethylhexyl Stearate,Glycerin,Butylene Glycol,Cetearyl Isononanoate,Dimethicone,Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil,Panthenol,Boron Nitride,Tocopheryl Acetate,Phenoxyethanol,Sodium Lactate,Cetearyl Olivate,Arginine,Potassium Cetyl Phosphate,Propylene Glycol,Triacetin,Sorbitan Olivate,Sorbitol,Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,Cetyl Alcohol,Citric Acid,Hydroxyethylcellulose,Ethylhexylglycerin,Tocopherol,Xanthan Gum,Collagen Amino Acids,Disodium EDTA,Pantolactone. (FVN100217.0013)