Farmaline

Easygrip type A2 5.5 mm

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
6 St
€ 1,45 / 1 stuks
€ 8,69
-5%
Adviesprijs€ 9,14
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    2718005 / 8713304941451
  • Doseringsvorm
    Tandenborstel
  • Fabrikant
    OP DE LOCHT

Productdetails & verplichte informatie

Voor een optimale reiniging tussen de tanden en kiezen
Productinformatie

Lactona EASYDENT is een nylon borsteltje met antibacteriële bescherming. Dit zorgt voor een nog effectievere werking tegen tandbederf en tandvleesproblemen. Het borsteltje kan worden gebruikt voor het reinigen tussen de tanden, kiezen, kronen, bruggen, implantaten en orthodontische apparaten. Door de conische vorm kunnen zowel kleine als grote ruimtes gemakkelijk met één borstel worden gereinigd. Vraag uw tandarts om advies over de juiste maat van uw tandenborstel.

Voor een optimale reiniging tussen de tanden en kiezen
  • Nylonborsteltje met antibacteriële bescherming
  • Kegelvormig, waardoor u zowel kleine als grote oppervlakken met één borsteltje kunt reinigen
  • Herbruikbaar
  • Afmeting 2,5/5,0 mm Type A
Plaats de borstel loodrecht tussen de tanden en kiezen, beweeg de borstel 5 tot 10 keer heen en weer (ook in dwarsrichting) met lichte druk tegen het tandvlees.
7 x tandenborsteltjes

Easygrip type A2 5.5 mm

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!