Ideale reiniging
van Hilde W. op 12/01/2024
Reinigt het gelaat zeer goed.Geen schilfers of droge plekken meer.Goede prijs-kwaliteit.
Reinigt de gezichtshuid mild tot diep in de poriën en houdt daarbij de vochtbalans op peil. Natuurlijke etherische oliën uit citrusvruchten geven een aangenaam fris gevoel. Tevens geschikt voor het verwijderen van make-up. De huid is schoon en vitaal en optimaal voorbereid op de verzorging met Weleda Iris, Rosa Mosqueta of Granaatappel Gezichtsverzorging. Ook geschikt voor het verwijderen van make-up.
Deze milde reinigingsmelk houdt de huid in een gezonde balans zonder de beschermende hydrolipidenmantel aan te tasten. Zij reinigt mild tot diep in de poriën en houdt daarbij de vochtbalans op peil.
-Als je je huid mild tot diep in de poriën wilt reinigen
-Als je een mild product zoekt voor het verwijderen van make-up
-Als je je huid optimaal wil voorbereiden op de verzorging met Weleda gezichtsverzorgingsproducten
's Morgens en 's avonds op gezicht, hals en decolleté aanbrengen. Oogcontouren vermijden. Verwijderen met lauwwarm water of een vochtig wattenschijfje. Voor het beste resultaat na het reinigen Weleda Verfrissende Gezichtstonic gebruiken. Voor het verwijderen van oogmake-up adviseren wij Amandel Verzachtende Gezichtsolie te gebruiken.
Water (Aqua), Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Alcohol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Lysolecithin, Fragrance (Parfum)*, Glyceryl Stearate SE, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Distillate, Iris Germanica Root Extract, Xanthan Gum, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Geraniol*, Citral*.
* from natural essential oils
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Reinigt het gelaat zeer goed.Geen schilfers of droge plekken meer.Goede prijs-kwaliteit.
Zodra je de flacon opent, komt subtiel een zacht geur vrij. De structuur van de reinigingsmelk is romig. Een beetje op een vochtig watje doen en het neemt meteen make-up weg. Na het afspoelen ga ik nog een tweede maal over mijn gezicht met deze weldadige substantie. Een fris en schoon gevoel blijft over.
Gemakkelijk in gebruik, zacht en volledig natuurlijk, zoals de meeste Weleda producten. Het is ook in 100 ml flesje die je gemakkelijk kan mee nemen als je per vliegtuig reist.
Good product, but not with the best smell.
Voelt zeer natuurlijk aan. Reinigt en voelt fris aan na gebruik. Deze reinigingsmelk heeft wel een beetje een speciale geur. Ik kocht dit product, omdat ik van andere gelijksoortige producten uitslag of droge vlekken kreeg. Deze verschijnselen doen zich niet voor bij gebruik van deze reinigingsmelk van Weleda. Als je een gevoelige huid hebt en je bent op zoek naar een natuurlijke reinigingsmelk, raad ik dit product zeker aan. De prijs is aan de hoge kant, maar persoonlijk vind ik het waard voor dit product.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".