van Danny V. op 07/07/2015
Dermalex Rijke Doucheolie geeft een heerlijk gevoel. Daar ik een zeer gevoelige huid heb is dit product uitstekend voor een droge huid en tegen jeuk na het douchen.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Dermalex Rijke Doucheolie geeft een heerlijk gevoel. Daar ik een zeer gevoelige huid heb is dit product uitstekend voor een droge huid en tegen jeuk na het douchen.
Voor mensen met een gevoelige huid met kans op eczema een zeer goed alternatief. Aangenaam in gebruik en de huid voelt aangenaam aan na gebruik. Een ander positief punt is dat je er echt wel weinig van hoeft te gebruiken.
Inderdaad, zoals de naam het zegt: een rijke doucheolie. Je moet er heel weinig van gebruiken om een zacht en fris resultaat te verkrijgen.En extra toemaat: de fijne geur. Een aanrader.
Idem review lichaamsolie. Makkelijk te gebruiken, zacht in gebruik en ideaal in combinatie met lichaamsolie. Welke andere combinatie douche en lichaamsolie raadt u nog aan?
Zeer goede doucheolie. Je kan deze goed uitsmeren. Aangename geur en verfrissend. Geschikt voor alle huidsoorten. Je kan deze preventief gebruiken maar ook bij een droge huid heb je snel resultaat.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".