Farmaline

Silikom Easy Lotion Anti-Luizen

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
150 ml
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
  • Productcode / EAN
    2479053 / 5400581007798
  • Doseringsvorm
    Lotion
  • Fabrikant
    EG NV

Productdetails & verplichte informatie

Silikom Anti-Luizen Lotion is een eenvoudige en geschikte manier om de anti-luizenoplossing aan te brengen.
Verdere productinformatie

Silikom Anti-Luizen Lotion is een eenvoudige en geschikte manier om de anti-luizenoplossing aan te brengen. Het is een oplossing die uiterst werkzaam is tegen luizen en neten. Silikom Anti-Luizen Lotion bevat dimethicone 4% w/w.

Dimethicone is geen chemisch gif. Het immobiliseert de luis onomkeerbaar, die sterft door darmbreuk of van de honger. Het andere bestanddeel van dit product is Cyclomethicone 5. Cyclomethicone 5 is een drager die verdampt na aanbrenging, waardoor dimethicone achterblijft om de luis te doden.

Silikom® Anti-Luizen Lotion is een heldere, kleurloze oplossing, beschikbaar in lotion van 150 ml. Het is ook te verkrijgen onder de vorm van een spray (100 ml).

Toepassing:

Silikom® Anti-Luizen Lotion is geschikt voor volwassenen en kinderen ouder dan 6 maanden.

Opmerking: Als een gezinslid getroffen werd door hoofdluizen, controleert u alle andere gezinsleden en behandelt u gelijktijdig alle andere gevallen van levende hoofdluizen die u hebt opgemerkt.

Gebruiksinstructies:

  • Verdeel op een gelijkmatige manier voldoende oplossing op DROOG HAAR zodat de hoofdhuid en het haar volledig bedekt zijn. Vermijd contact met de ogen en het gezicht.
  • Verspreid de vloeistof gelijkmatig met de vingers of met een gewone kam van de haarwortels tot de haarpunten. Laat het haar natuurlijk drogen.
  • Laat het product 1 uur inwerken.
  • Was het haar nadien met een normale shampoo en spoel het grondig met water. Nadien droogt u het haar.
  • Het is belangrijk dat u Silikom® Anti-Luizen Lotion opnieuw aanbrengt na 7 dagen om de onbehandelde neten aan te pakken die tijdens die periode uitgekomen zijn. Het proces niet herhalen kan resulteren in een nieuwe luizenplaag.
Ingrediënten:

Silikom® Anti-Luizen Lotion bevat dimethicone 4% w/w. Dimethicone is geen chemisch gif. Het immobiliseert de luis onomkeerbaar, die sterft door darmbreuk of van de honger. Het andere bestanddeel van dit product is Cyclomethicone 5.

34 Reviews van Silikom Easy Lotion Anti-Luizen

4,7van 5 sterren
  • 24
  • 9
  • 1
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Doet wat het moet doen

    van Katherine S. op 05/09/2022

    Handige lotion, zeer makkelijk te gebruiken bij kinderen. Je ruikt er niets van en na een uurtje mag je het uitspoelen. En het is zeker efficiënt.

  • Nog niet gebruikt

    van Gil K. op 30/06/2022

    Gekocht in het geval we deze nodig hebben

  • Is effectief

    van Elke B. op 30/05/2022

    Deze lotion werkt zeer goed. Het is even een vettige boel bij het aanbrengen, maar dat is maar een peulenschil in vergelijking met wat luizen voor last veroorzaken. Uitwassen is ook niet evident. Je hebt wel enkele shampoo-beurten nodig voor het volledig uit je haar uit is. Een nadeel voor mij is de manier van aanbrengen. Dat mag wel aangepast worden. Doseren is zeer moeilijk, en zeker wanneer het flesje voorbij de helft is, komt er soms meer uit dan de bedoeling is, wat zeer moeilijk-vervelend werkt. Een soort van pipetje wat opgeschroefd kan worden, is handiger en properder werken, mijns inziens.

  • Goed anti-luizen product

    van Sandra T. op 13/11/2021

    Dit product is effectief in het doden van luizen en neten. Het is makkelijk aan te brengen en uit te wassen, wel nogal vettig van textuur. Een aanrader.

  • Effectief, maar blijven kammen!

    van Annick V. op 28/08/2021

    De lotion is véél effectiever dan de shampoo, de dag na de shampoobeurt trof ik nog een levende volwassen luis aan in het haar van mijn zoontje. Ik raad wel aan elke dag te blijven kammen, want de lotion doodt ook niet alle neten. En zeker herhalen na 7 dagen!

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".