Farmaline

Avène Trixéra+ Sélectiose Emolliërende Crème

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar2
400 ml
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
  • Productcode / EAN
    2407278 / 3282779178631
  • Doseringsvorm
    Crème
  • Merk
    Avène
  • Fabrikant
    Laboratoires Dermatologiques Avène

Productdetails & verplichte informatie

Een diep hydraterende en herstellende crème voor de zeer droge en reactieve huid.
Verdere productinformatie
Werkt in op de factoren die uitdroging van de huid bevorderen en kalmeert uw huid. De huid voelt comfortabeler aan en is minder reactief.

Heilzame eigenschappen
-Herstellend: het plantaardig lipidentrio en Selectiose, een gepatenteerde innovatie, herstellen de beschermende huidbarrière.
-Verzachtend: het Thermaal Water van Avène wordt rechtstreeks aan de bron opgevangen, waardoor al zijn kalmerende, anti-irriterende en verzachtende eigenschappen intact blijven.
Toepassing:
-De huid eerst en vooral reinigen met de Trixéra+ Emolliërende Reinigingsgel.
-De crème 1 à 2 maal per dag aanbrengen.
-Gelaat en lichaam.
Ingrediënten:
AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL). MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM). GLYCERIN. COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL (COCOS NUCIFERA OIL). POLYSORBATE 60. OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL (OENOTHERA BIENNIS OIL). SORBITAN STEARATE. CETYL ESTERS. DIMETHICONE. BENZOIC ACID. BHT. CARBOMER. CHLORPHENESIN. DISODIUM EDTA. GLYCINE. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) SEED EXTRACT (GLYCINE SOJA SEED EXTRACT). PEG-32. PEG-400. PENTYLRHAMNOSIDES. PHENOXYETHANOL. SODIUM HYDROXIDE. TOCOPHEROL. WATER (AQUA).

20 Reviews van Avène Trixéra+ Sélectiose Emolliërende Crème

4,5van 5 sterren
  • 13
  • 5
  • 1
  • 0
  • 1

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • van Amy J. op 15/09/2016

    Deze uitstekende lotion geabsorbeerd in de huid snel. Het heeft geen geur bij allen en voelt niet vet aan. Het is zeer nuttig voor de droge huid en eczeem.

  • van Corine C. op 13/05/2015

    Een heerlijke creme die de huid goed hydrateert , de huid voelt zacht aan en droge plekken verdwijnen. Het enige minpuntje is de fles er blijft een gedeelte van de creme zitten waardoor je de fles open moet knippen.

  • van Winifred V. op 18/03/2014

    Een heerlijke crème om na het douchen te smeren, zeker op een oudere huid waar vaak schilfertjes ontstaan is dit een ideaal en fijn reukende crème. Een echte aanrader

  • van Theo K. op 13/02/2014

    zeer goed voor de droge huid

  • van Mulders K. op 11/12/2013

    Een heerlijke crème, ik heb die voor mijn man gekocht vanwege zijn zeer droge huid en psoriasis. Hij is er blij mee en gebruikt die elke dag. Mij benen zaten vol witte schilfertjes maar na een week smeren met deze crème ben ik er helemaal van af.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".