Goed product
van Els L. op 20/09/2023
Tevreden over de werking van het product. Enkel persoonlijk gegeven, de geur vind ik niet aangenaam. Uiteraard is het wél de werking waarvoor ik het product koop, en die is voor mij optimaal!
Vloeibare Alepzeep. Olijfolie en laurierbessenolie. Lichaam, handen, gezicht. Op traditionele wijze gemaakt op basis van uitsluitend plantaardige oliën. De herstellende en verzachtende eigenschappen van olijfolie en de voedende en kalmerende eigenschappen van laurierbessenolie, zorgen voor voor een wasverzorging op maat van de zeer droge huid of huid met neiging tot allergische reactie.
Aanbrengen op de vochtige huid, laten schuimen en overvloedig spoelen met helder water.
AQUA (WATER), POTASSIUM OLIVATE, POTASSIUM LAURATE, GLYCERIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, OLEA EUOPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, LAURUS NOBILIS OIL, EDTA, BHT, POTASSIUM HYDROXIDE.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Tevreden over de werking van het product. Enkel persoonlijk gegeven, de geur vind ik niet aangenaam. Uiteraard is het wél de werking waarvoor ik het product koop, en die is voor mij optimaal!
Ik gebruik deze zeep dagelijks in mijn keuken. Hij is niet een weldaad voor mijn handen. Deze zeep bevat geen schadelijke stoffen, zoals siliconen, parabenen en conserveermiddelen. Aleppo zeep reinigt, voedt en verzorgt op een zachte manier. Heel belangrijk voor de handen. Ik ben supertevreden!
Gisteren aan gekregen en nu 2 de maal gebruikt onder douche… en
het is een aanrader ,ruik niet goed maar is wel super goed voor je lichaam
gemakelijk in gebruik ,top
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".