Heerlijke douchegel
van Charlotte G. op 19/08/2021
Deze douchegel ruikt heerlijk, schuimt goed en nadien voelt uw huid goed gehydrateerd aan, kortom een echte aanrader!
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Deze douchegel ruikt heerlijk, schuimt goed en nadien voelt uw huid goed gehydrateerd aan, kortom een echte aanrader!
Un peu déçue de l'odeur, je n'en reprendrai pas.
Jasmijn is een van mijn favorietie geuren van Korres. Deze geeft je een heerlijk luxueus gevoel. Ik ben een grote fan van de Korres douchegels sinds ik ze ontdekt heb via een actie bij Farmaline. Sindsdien probeer ik steeds nieuwe geuren uit en zeker als er een 1+1 actie is. Dan geef ik er meestal eentje weg als cadeau. Ik vind alle geuren tot nu toe weldadig voor het lichaam, maar de ene past beter in de zomer of een andere in de winter. Jasmijn geeft me een comfortabel gevoel van warmte en rust in de wintermaanden.
goed produkt , zacht en ruikt lekker . Korres heeft verschillende douchegels en deze is zeker ook een aanrader . In de zomer gebruik ik de basilicum citroen en heeft een zeer frisse en aangename geur .
Aangenaam douchegel. Zachte textuur. Ik vind dit een heerlijk product. Aangename geur. Door de duo verpakking kon ik dit anders redelijk prijzig product aan schappelijke prijs kopen:
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".