Farmaline

Wilde rozen verwendouche

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
200 ml
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
Niet meer verkrijgbaar
  • Productcode / EAN
    2267482 / 4001638088268
  • Doseringsvorm
    Crème
  • Merk
    WELEDA
  • Fabrikant
    Weleda AG

Productdetails & verplichte informatie

Een huidstrelend zachte douchecrème met de rijke olie van de Chileense wilde roos, fijne sesamolie en de lieflijke geur van Damascus-rozen uit Turkije en Bulgarije.
Toepassing

Je kunt de mild schuimende Wilde Rozen Verwendouche met een washandje, een spons of gewoon met je handen over je lichaam verdelen. Spoel daarna af en geniet van de rijke rozengeur. Omdat de douchecrème het natuurlijke beschermlaagje van je huid niet aantast maar aanvult kun je er gerust elke dag mee onder de douche.

Water (Aqua), Sesamum Indicum (Sesame) Oil, Coco-Glucoside, Alcohol, Disodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Rosa Moschata (Rosehip) Seed Oil, Rosa Damascena (Rose) Extract, Xanthan Gum, Lactic Acid, Fragrance (Parfum)*, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Geraniol*, Citral*, Eugenol*. 

*from natural essential oils

13 Reviews van Wilde rozen verwendouche

4,9van 5 sterren
  • 12
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Super

    van Liesbeth V. op 16/03/2021

    Deze douchegel heeft een natuurlijk parfum uit essentiële oliën. De rozengeur is subtiel, niet overheersend maar toch voldoende aanwezig. De douchegel is romig van structuur en droogt de huid niet uit. De dop hoef je niet open te draaien maar is een handig klepsysteem. De douchegel gaat mee tot de laatste druppel. Er blijft geen restje zitten in de plastic verpakking die je ondersteboven plaatst.

  • Zeer tevreden

    van Jenny S. op 24/02/2021

    Ruikt heel fris Zeer goede produkten Snelle levering

  • extra doux pour la peau

    van Nathalie V. op 11/09/2020

    gel douche ne comprenant aucun ingrédient mauvais pour la peau

  • Lekker geurend

    van Stefaan S. op 26/08/2020

    Mijn echtgenote gebruikt de "Wilde Rozen" dagelijks, we zijn beiden dol op deze zachte welruikende verwendouche, heel zacht voor de huid en de geur bluift lang na het wassen aanwezig! Hou je niet van agressief reukspul? Dan is de Wilde Rozen Verwendouche van Weleda "DE" oplossing welke u naar op zoek bent!!!

  • van Bieke V. op 25/11/2018

    Absoluut heerlijk om je dag te beginnen met een douche van wilde rozen! Zuivere ingrediënten, aangename textuur, zuinig in gebruik als je zo'n netsponsje gebruikt.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".