Farmaline

La Roche-Posay Toleriane Dermo-Cleansing Cleanser voor de Gevoelige Huid met Glycerine

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar2
400 ml
€ 49,33 / 1 l
€ 19,73
-26%
Adviesprijs€ 26,50
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    2035814 / 3337872411830
  • Doseringsvorm
    Emulsie
  • Merk
    LA ROCHE-POSAY
  • Fabrikant
    La Roche-Posay Laboratoire Dermatologique CAI

Productdetails & verplichte informatie

Reinigings- en make-upremover, speciaal ontwikkeld voor de zeer gevoelige of allergische huid, die een uiterst milde reiniging nodig heeft zonder risico op irritatie.
Verdere productinformatie

La Roche-Posay Toleriane Reinigingslotion 400ml is speciaal geformuleerd voor een zeer gevoelige of allergische huid, die een uiterst zachte reiniging vereist zonder het risico van irritatie. Deze lotion bevat een minimale hoeveelheid ingrediënten om de kans op allergische reacties te verminderen. Het product reinigt effectief de huid van make-up, vuil en onzuiverheden zonder te schrobben of te spoelen. Hierdoor droogt de huid niet uit wordt het niet geïrriteerd. De textuur is ontworpen om een verzachtend en kalmerend effect te bieden. Dit zorgt voor een comfortabel en fris aanvoelend gezicht na gebruik van het product. Ook wordt de huid door gebruik van dit product optimaal gehydrateerd. De Toleriane reinigingslotion bevat geen parfum, conserveringsmiddelen of parabenen, waardoor het ook geschikt is voor de meest gevoelige huidtypes. Ideaal voor in de dagelijkse routine, zonder enig risico op huidirritatie.

La Roche-Posay Toleriane Reinigingslotion 400ml is dermatologisch getest op gevoelige huid. Het wordt aanbevolen door dermatologen, net als alle producten van La Roche-Posay, het nummer 1 aanbevolen merk door dermatologen wereldwijd.*

*Studie in de huidverzorgingsmarkt uitgevoerd door AplusA en andere partners tussen januari 2023 en mei 2023 onder dermatologen in 34 landen, die meer dan 80% van het wereldwijde BNP vertegenwoordigen

Belangrijke informatie:

  • Gezichtsreiniger voor dagelijks gebruik
  • Geschikt voor een zeer gevoelige, intolerante huid
  • Kalmeert, herstelt en verzacht de huid
  • Hydrateert om de vochtbalans op peil te houden
  • Gaat een onprettig en droog gevoel na het reinigen tegen

Toepassing:

Breng een kleine hoeveelheid reinigingslotion aan op je vochtige handen en laat schuimen. Masseer het product in op het gezicht, vermijd de oogcontour en spoel af.

  • Stap 1: Verwijder make-up en onzuiverheden met de Toleriane Reinigende en Ontschminkende Fluide van La Roche-Posay.
  • Stap 2: Breng een geschikte toner aan.
  • Stap 3: Gebruik een hydraterende crème om de verzorging van de gevoelige huid te optimaliseren.

Vermijd contact met de ogen.

Ingrediënten:

AQUA / WATER • ETHYLHEXYL PALMITATE • GLYCERIN • DIPROPYLENE GLYCOL • CARBOMER • SODIUM HYDROXIDE • CAPRYL GLYCOL / CAPRYLYL GLYCOL • ETHYLHEXYLGLYCERIN (F.I.L. B3089/6).

250 Reviews van La Roche-Posay Toleriane Dermo-Cleansing Cleanser voor de Gevoelige Huid met Glycerine

4,8van 5 sterren
  • 216
  • 24
  • 8
  • 0
  • 2

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Perfect voor een gevoelige huid.

    van Kiana V. op 01/10/2024

    Ik heb een heel gevoelige huid en kan weinig producten verdragen zonder uitslag te krijgen. Deze zachte melk reinigt mijn gezicht perfect en voelt mild aan. Sinds ik hier gebruik van maak is mijn huid opvallend rustiger. Ik gebruik het ‘s morgens en ‘s avonds en kom alsnog heel erg lang toe met deze fles.

  • Zacht

    van Anny D. op 29/02/2024

    Toevallig ontdekt door promotie bij Farmaline. Heel zachte reinigingsmelk bij aanbrengen op gelaat. Kan je daarna verwijderen met tissue of watje. Water hoeft niet, wat voor mij 'savonds een pluspunt is. Een blijver!

  • Super

    van Nancy D. op 28/02/2024

    Ik gebruik het al vele jaren, zeer goed product voor de gevoelige huid

  • Gelaatsreiniger

    van Gisele B. op 20/02/2024

    Reinigt prima en zacht aan gelaat

  • Een aanrader!

    van Stéphanie C. op 13/02/2024

    Een hele goede reinigingsmelk voor mijn zeer gevoelige huid. Voelt zacht aan op de huid en ik reageer er niet op. Ik heb hem daarom al meermaals besteld. Zeer tevreden over!

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".