Start oil
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar2
200 ml
€ 8,30 / 100 ml
€ 16,59
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39- Productcode / EAN
- 1463298 / 5425029890329
- Doseringsvorm
- Massage-olie
- Fabrikant
- NAQI
Productdetails & verplichte informatie
Huidverzorgende olie met opwarmende essentiële oliën: Lavandin, Marjolein en Kamfer
NAQI® Start Oil is een opwarmende en beschermende olie, uitermate geschikt om te gebruiken bij regen en milde weersomstandigheden.
Deze tonic met essentiële oliën zoals kamfer, lavendel en marjolein stimuleert de bloedcirculatie. De beschermende & waterresistente olie vertraagt de warmteafgifte en houdt huid en spieren warm tijdens de inspanning zelfs bij regen. De zachte olie is geschikt voor alle huidtypes.
NAQI® Start Oil is beschikbaar in een handige spray.
Indicatie
Gebruik de NAQI Start Oil bij een outdoor sportinspanning bij regen en milde weersomstandigheden om de huid te beschermen en de spieren op te warmen.
Belangrijke informatie
- Licht opwarmende olie
- Bevat essentiële oliën
- Stimuleer de bloedcirculatie
- Vermindert warmteafgifte
- Geschikt bij regen en milde weersomstandigheden
- Waterresistent
- Beschikbaar in handige spray
- Kan roodheid veroorzaken bij lichte huidtypes
Toepassing
Masseer de benen, armen, rug en nek voor het sporten zachtjes in met NAQI® Start Oil.
Ingrediënten
Cetearyl Ethylhexanoate, Paraffinum Liquidum, Lavandula hybrida Oil, Origanum Majorana Leaf Oil, Camphor, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Rosmarinus Officinalis Extract.
Start oil
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!