goed
van Guido C. op 24/09/2023
erg handig , neemt de ergste pijn weg bij ingroeiende nagels en tot mijn groot plezier werkt het bijna direct
Te gebruiken bij
Ingegroeide, harde nagels.
Eigenschappen en werking
Buitengewoon effectief bij het voorkomen van ingroeiende teennagels. Harde nagelranden en de huid van de aangrenzende nagelriem worden zacht. Drukpijn verdwijnt als sneeuw voor de zon! De nagels kunnen weer ongehinderd uitgroeien. Droge en tot scheuren neigende nagelhuid wordt kort na inwerken elastisch en laat zich dan weer gemakkelijk terug schuiven.
Wat zit erin?
Medicinale zeep, bisabolol en hulpstoffen.
Gebruiksaanwijzing
Verdikkingen en nagelkanten 1-2 keer per dag bedruppelen tot de klachten zijn verdwenen.
Bijwerkingen
In zeer zeldzame gevallen kan er overgevoeligheid voor één of meerdere bestanddelen bestaan.
Verdikkingen en nagelkanten 1-2 keer per dag bedruppelen tot de klachten zijn verdwenen.
Zeep, bisabolol en hulpstoffen.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
erg handig , neemt de ergste pijn weg bij ingroeiende nagels en tot mijn groot plezier werkt het bijna direct
Aanhoudende problemen met eelt langs de nagels en druk van een gekartelde nagelrand tegen de huid leidden mij naar dit product. Bij regelmatig gebruik verzacht de eelt zodat hij gemakkelijker te verwijderen is, wat de druk doet afnemen. Ik vermoed dat ik het vaker moet aanbrengen dan normaal wordt aangeraden om een beter effect te hebben op de nagel zelf. Ook de podologe denkt dat dit te proberen valt. Ik hoop dat het lukt. Het is alleszins gemakkelijk aan te brengen zodat de vloeistof snel tussen de nagel en de huid inloopt. Het trekt ook heel snel in.
heel goed voor verzachten van nagels en daardoor betere behandeling mogelijk
Heel tevreden.Gebruik Gehwol Med.Nagelweker nu bijna 1 maand en de pijn van ingegroeide teennagel is weg en kan hiermee de nagel beter behandelen ,is zachter geworden en groeit niet meer in .Ik raad dit product aan .
Ik ben hier heel tevreden over. Ik gebruik dit al enkele jaren en koop regelmatig een flesje nagelweker van Gehwol. Kan dit iedereen aanraden.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".