Farmaline

Linola Douche en Was - Douchegel voor de droge huid of een huid die gevoelig is voor neurodermitis

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar
300 ml
€ 44,30 / 1 l
€ 13,29
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode / EAN
    06797904 / 4048882252540
  • Doseringsvorm
    Douchegel
  • Fabrikant
    Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel

Productdetails & verplichte informatie

Milde en huidvriendelijke douchegel met linolzuur en een pH-waarde van 5,5, met een 24-uurs vochtvoorraad die het vochtgehalte van de huid duurzaam verhoogt
Productinformatie

Linola Douche en Was is afgestemd op de specifieke verzorgingsbehoeften van een droge huid of een huid die gevoelig is voor neurodermitis. Deze huid reageert op een te intensieve of te frequente reiniging met verhoogde irritatie. Bovendien bestaat er ook een neiging tot een verhoogde kolonisatie door bacteriën die de huid belasten. Dit kan echter leiden tot een verslechtering van de huidconditie met verergerde jeuk en roodheid, waaruit ook ontstekingen kunnen ontstaan. Daarom is bij de ontwikkeling van Linola Douche en Wasmiddel speciaal rekening gehouden met deze aspecten.

Aqua, Mipa-laurethsulfaat, PEG-18 ricinusoliedioleaat, propyleenglycol, natriumchloride, koolzaadolie, natriumcocoamfoacetaat, Triticum vulgare-kiemolie, parfum, PEG-55 propyleenglycololeaat, PEG-6 capryl-/capricglyceriden, glycerine, citroenzuur, kaliumsorbaat, natriumbenzoaat

107 Reviews van Linola Douche en Was - Douchegel voor de droge huid of een huid die gevoelig is voor neurodermitis

4,8van 5 sterren
  • 94
  • 10
  • 1
  • 1
  • 1

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

Meer informatie over reviews.