LETI AT4 Lichaamsmelk
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
500 ml
€ 51,98 / 1 l
€ 25,99
-16%
Adviesprijs€ 30,95
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 250 ml€ 73,96 / 1 l€ 18,49-16%Adviesprijs€ 21,95
- 500 ml€ 51,98 / 1 l€ 25,99-16%Adviesprijs€ 30,95
vanaf € 25,99
- Productcode / EAN
- 06129226 / 8431166180152
- Doseringsvorm
- Melk
- Fabrikant
- LETI Pharma GmbH
Productdetails & verplichte informatie
Hydraterende lotion ter bescherming van de droge huid of een huid die gevoelig is voor neurodermitis
LETI AT4 Lichaamsmelk: Hydraterende lotion ter bescherming van de droge huid of een huid die gevoelig is voor neurodermitis
Productkenmerken
- Houdt de huid 24 uur lang gehydrateerd
- Bevordert een gezond huidmicrobioom
- Irritatieverlagend
De hydraterende LETI AT4-lichaamsmelk is een lichte en tegelijkertijd effectieve lichaamsverzorging ter bescherming van de droge huid of een huid die gevoelig is voor neurodermitis. Het herstelt de huidbarrière, zorgt 24 uur lang voor hydratatie, werkt antioxidant en ontstekingsremmend en brengt het microbioom van de huid in balans. Ontwikkeld voor baby's vanaf 3 maanden, kinderen en volwassenen.
Textuur
De hydraterende bodylotion trekt snel in en laat geen vettig laagje achter.
Werkzame bestanddelen
- Ceramiden hydrateren en herstellen de huidbarrière.
- Meervoudige suikers van plantaardige oorsprong bevorderen het evenwicht van het microbioom.
- Lijnzaadextract vermindert irritaties en jeuk.
Gebruik
Twee keer per dag en indien nodig zachtjes in de huid inmasseren – vooral na het douchen of baden.
Ingrediënten
Aqua (water), cetylalcohol, glycerine, isopropylpalmitaat, C12-15-alkylbenzoaat, steareth-21, steareth-2, paraffinum liquidum (minerale olie), propyleenglycoldicaprylaat/dicapraat, methylpropaandiol, geoxideerde maïsolie, alfa-glucaanoligosaccharide, gehydrolyseerd lijnzaadextract, laureth-9, tocoferol, ascorbylpalmitaat, glycerylstearaat, sfingolipiden, fosfolipiden, natriumascorbylfosfaat, lecithine, tocoferylacetaat, glyceryloleaat, Natriumacrylaat/natriumacryloyldimethyltauraat-copolymeer, carbomeer, caprylylcaprylglucoside, sorbitaanoleaat, polyisobuteen, dimethicon, triethanolamine, caprylylglycol, parfum (geurstof), p-anijszuur, ethylhexylglycerine, tetranatriumglutamaatdiacetaat, fenylpropanol, kaliumsorbaat, natriumhydroxide, fenoxyethanol, citroenzuur
11 Reviews van LETI AT4 Lichaamsmelk
4,7van 5 sterren
- 10
- 0
- 0
- 1
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!