Adler Pharma Minerale Zalf Nr. 10
Beschikbaar in volgende formaten
- 50 ml€ 15,16 / 100 ml€ 7,58-10%Adviesprijs€ 8,40
- 200 ml€ 10,31 / 100 ml€ 20,61-10%Adviesprijs€ 22,90
- Productcode / EAN
- 02734410 / 9120016841358
- Doseringsvorm
- Zalf
- Fabrikant
- Adler Pharma Produktion und Vertrieb GmbH
Productdetails & verplichte informatie
Topische middelen hebben als voordeel dat de werkzame stoffen direct op de behandelingsplek worden aangebracht, zonder omwegen, wat vaak meer tijd kost wanneer mineralen worden ingenomen.
Zalven worden gebruikt wanneer de aangetaste huidgebieden behoefte hebben aan een vette verzorging omdat de huid te droog (vetarm), gescheurd of ruw is. Bovendien is het effect van de mineralen in de zalven duurzamer, omdat zalven niet zo snel worden opgenomen.
De hooggedilueerde mineralen Nr. 1 tot Nr. 12 worden afzonderlijk aangeboden in de vorm van zalf in kunststof tubes van respectievelijk 50 ml en 200 ml. Wij raden aan de zalven onderling te mengen om het mengsel stabiel te houden. Wanneer zalven worden gemengd met crème-gels, kunnen er incompatibiliteiten van grondstoffen optreden.
Toepassing:
Ingrediënten:
Adler Pharma Minerale Zalf Nr. 10
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!