Adler Pharma Zalf met mineralen Nr. 8
Beschikbaar in volgende formaten
- 50 ml€ 15,12 / 100 ml€ 7,56-10%Adviesprijs€ 8,40
- 200 mlMomenteel niet beschikbaar
- Productcode / EAN
- 02734367 / 9120016841334
- Doseringsvorm
- Zalf
- Fabrikant
- Adler Pharma Produktion und Vertrieb GmbH
Productdetails & verplichte informatie
Topische producten hebben in wezen het voordeel dat de werkzame bestanddelen rechtstreeks op de behandelingsplaats worden aangebracht zonder omwegen, wat vaak meer tijd kost wanneer mineralen worden ingenomen.
Zalven worden gebruikt wanneer de aangetaste huidzones behoefte hebben aan olie, omdat de huid te droog (vetarm), gebarsten of ruw is. Bovendien is het effect van de in de zalf aanwezige mineralen langduriger, omdat zalven minder snel worden opgenomen.
Toepassing:
Het wordt aanbevolen om zalven met elkaar te mengen om het mengsel stabiel te houden. Als zalven met crème-gels worden gemengd, kunnen er onverenigbaarheden tussen de grondstoffen optreden.
Ingrediënten:
6 Reviews van Adler Pharma Zalf met mineralen Nr. 8
- 6
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!