Adler Pharma Mineraalzalf Nr. 4
- Productcode / EAN
- 02734226 / 9120016841297
- Doseringsvorm
- Zalf
- Fabrikant
- Adler Pharma Produktion und Vertrieb GmbH
Productdetails & verplichte informatie
Wordt gebruikt voor mee-eters (milia), couperose en kleine spataders
Topische remedies hebben het grote voordeel dat de actieve ingrediënten rechtstreeks naar de behandelingsplaats worden gebracht zonder omwegen, wat vaak meer tijd kost wanneer mineralen oraal worden ingenomen.
De sterk verdunde mineralen nr. 1 tot nr. 12 worden afzonderlijk aangeboden in zalfvorm in kunststof tubes van 50 ml of 200 ml. Het wordt aanbevolen om de zalven met elkaar te mengen om het mengsel stabiel te houden. Als zalven met crèmegels worden gemengd, kunnen incompatibiliteiten tussen grondstoffen optreden.
Toepassing:
Zalfjes worden gebruikt wanneer de aangetaste huidgebieden een olie-inbreng nodig hebben omdat de huid te droog is (vetarm), gescheurd of ruw. Bovendien is het effect van de mineralen in de zalven duurzamer, omdat zalven niet zo snel worden opgenomen.
Ingrediënten:
1 Review van Adler Pharma Mineraalzalf Nr. 4
- 1
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!