Farmaline

TENA Shampoo Cap

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar2
1 St
€ 4,77 / 1 stuks
€ 4,77
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    10061333 / 7322540624786
  • Doseringsvorm
    Shampoo
  • Merk
    TENA
  • Fabrikant
    Essity Germany GmbH

Productdetails & verplichte informatie

Verantwoordelijke persoon in de EU

Essity Germany GmbH - Sandhofer Straße 176 68305 Mannheim DE

15 Reviews van TENA Shampoo Cap

4,5van 5 sterren
  • 12
  • 1
  • 0
  • 1
  • 1

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Verwarrend resultaat

    van Sally G. op 19/06/2025

    Ik ben al meer dan een decennium bijna constant bedlegerig, en toen ik van shampoo caps hoorde, heb ik direct op Farmaline gekeken, en deze besteld. Maar mijn haar kwam er niet properder uit, het rook ook niet fris, en mijn haar voelde stijf en vettiger aan. Voor de cap was enkel mijn hoofdhuid vettig, en na de shampoo cap, leek het vet verspreid over heel mijn haar tot onder mijn nek. Het was echt een plakkerige boel. Na enkele dagen was het iets beter, maar toch...Ik heb alles gedaan zoals wordt uitgelegd. Misschien werkt het enkel als je je haar toch vaker met water en shampoo kan wassen. Ik heb ook veel, dik en heel lang haar. Ik zal de volgende keer er eens 2 na elkaar gebruiken, en hopelijk komt mijn haar er dan wel properder uit, dan voor het gebruik van de shampoo cap.

  • Super

    van Ria F. op 21/01/2024

    Is de ideale oplossing voor mensen die bedlegerig zijn. Maar ook voor oudere mensen die niet meer aan de wastafel kunnen plaats nemen. Heeft een fris gevoel.

  • Ook geschikt voor kinderen met autisme

    van Vanessa P. op 16/12/2023

    Mijn dochter (6) heeft autisme en heeft een hekel aan het wassen van haar haar. Water op haar hoofd, shampoo, uitspoelen... ze vindt het allemaal verschrikkelijk. Om deze ellende uit te stellen, gebruik ik tussendoor eens een capje bij haar. De cap kan geen echte wasbeurt met shampoo vervangen, het haar voelt na gebruik ook wat stijfjes aan, maar voor ons is het prima voor af en toe. Het haar heeft in ieder geval een opfrisbeurt gehad.

  • super uitvinding

    van Lies D. op 04/10/2023

    Wat een ellende is het om zo lang in het ziekenhuis te liggen en je haar niet te kunnen wassen. Als dan iemand mij helpt met zo'n cap, voel ik mij zoveel frisser. Ik ben properder, maar ik voel me ook verzorgd en kan genieten van de massage. Ik ben echt dankbaar dat dit bestaat en dat er iemand is die mij hiermee wil helpen.

  • Gemakkelijke kapjes

    van Liesa V. op 16/08/2023

    Gemakkelijk om iemand zijn haar te wassen in bed, is niet zoals haar echt gewassen wordt maar haar is aanzienlijk properder na gebruik. Ook leuk dat je dit even kan opwarmen, dit geeft een goed en ontspannen gevoel bij gebruik. Ik bestel dit zeker nog eens

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".