Zoekresultaten filteren
- Medisch hulpmiddel

- 1 St | Accessoires
- Productcode: 1798776
- WM SUPPLIES
Onmiddellijk leverbaarAndere varianten-20%vanaf € 0,39€ 0,39 / 1 StAdviesprijs€ 0,49 - Medisch hulpmiddel

- 1 St | Accessoires
- Productcode: 1798784
- WM SUPPLIES
Onmiddellijk leverbaarAndere varianten-20%vanaf € 0,39€ 0,39 / 1 StAdviesprijs€ 0,49 - Medisch hulpmiddel

- 5 St | Scalpel
- Productcode: 801480
- WOLF - SAFCO
Onmiddellijk leverbaarAndere varianten-7%vanaf € 1,99€ 0,40 / 1 StAdviesprijs€ 2,13 
- 10 St | Eeltverwijderaar
- Productcode/EAN: 1252873/4006691007201
- BOMEDYS
Onmiddellijk leverbaar- VOORDEELPAKKETMedisch hulpmiddel

- 10x1 St | Overige
- Productcode: 9839235
- WM SUPPLIES
Onmiddellijk leverbaar<b>Deze set bevat</b><ul><li>10x Bistouri Mes Swann Morton Nr 15 Sterile 1 St</li>
Andere varianten-23%vanaf € 3,79€ 0,38 / 1 StAdviesprijs€ 4,90 - VOORDEELPAKKETMedisch hulpmiddel

Steriele wegwerp-hechtingknipper voor het verwijderen van hechtingen. Zeer scherp mesje en afgeronde tip voor nauwkeurig en veilig knippen met minder kans op huidletsel.
Andere varianten-22%vanaf € 2,99€ 0,43 / 1 StAdviesprijs€ 3,85 - Medisch hulpmiddel

- 5 St
- Productcode: 801498
- WOLF - SAFCO
Onmiddellijk leverbaarAndere variantenvanaf € 2,39€ 0,48 / 1 St - Medisch hulpmiddel

- 1 St
- Productcode/EAN: 801415/5063043010349
- WOLF - SAFCO
Onmiddellijk leverbaarAndere variantenvanaf € 10,19€ 10,19 / 1 St - Medisch hulpmiddel

- 10 St | Scalpel
- Productcode/EAN: 624528/5033955005016
- FAGRON
Onmiddellijk leverbaarSteriele wegwerpscalpels, individueel verzegeld in trays en verpakt in dozen van 10 stuks
Andere varianten - VOORDEELPAKKETMedisch hulpmiddel

- 7x1 St | Overige
- Productcode: 9832020
- WM SUPPLIES
Onmiddellijk leverbaar<b>Deze set bevat</b><ul><li>7x Swann Morton Scalpel Mes Steriel Nr 22 1 St</li>
Andere varianten-54%vanaf € 1,69€ 0,24 / 1 StAdviesprijs€ 3,71 - VOORDEELPAKKETMedisch hulpmiddel

- 6x5 St | Scalpel
- Productcode: 9823710
- WOLF - SAFCO
Onmiddellijk leverbaarAndere varianten-46%vanaf € 7,59€ 0,25 / 1 StAdviesprijs€ 14,10 - VOORDEELPAKKETMedisch hulpmiddel

- Medisch hulpmiddel

- 100 St | Scalpel
- Productcode/EAN: 1055466/5033955011055
- WOLF - SAFCO
Onmiddellijk leverbaarKleine incisies maken
€ 37,69€ 0,38 / 1 St - Medisch hulpmiddel

- 10 St | Scalpel
- Productcode/EAN: 1001270/5033955005108
- FAGRON
Onmiddellijk leverbaar - Medisch hulpmiddel

- 5 St
- Productcode: 807339
- WOLF - SAFCO
Onmiddellijk leverbaarAndere variantenvanaf € 1,19€ 0,24 / 1 St - Medisch hulpmiddel

- 100 St | Scalpel
- Productcode/EAN: 623835/5033955002107
- WOLF - SAFCO
Onmiddellijk leverbaar - Medisch hulpmiddel

- 1 St | Accessoires
- Productcode/EAN: 195776/5063043010332
- WOLF - SAFCO
Onmiddellijk leverbaarAndere variantenvanaf € 10,19€ 10,19 / 1 St - Medisch hulpmiddel

- 1 St | Overige
- Productcode: 3014891
- CONSULTA BELGIUM
Onmiddellijk leverbaar - VOORDEELPAKKETMedisch hulpmiddel

- 7x5 St | Overige
- Productcode: 9831355
- WOLF - SAFCO
Onmiddellijk leverbaar<b>Deze set bevat</b><ul><li>7x Bistouri Mes Swann Morton Nummer 10 Nst 5 St</li>
Andere varianten-31%vanaf € 10,29€ 0,29 / 1 StAdviesprijs€ 14,91 - VOORDEELPAKKETMedisch hulpmiddel

- 2x1 St | Doos
- Productcode: 9825089
- CONSULTA BELGIUM
Onmiddellijk leverbaarErgonomisch opblaasbaar SISSEL Sitfit Plus zitkussen van 37 cm. Bevordert actief zitten, verbetert de houding en versterkt rug- en buikspieren.
Andere varianten-24%vanaf € 11,99€ 6,00 / 1 StAdviesprijs€ 15,76 - Medisch hulpmiddel

- 1 St | Overige
- Productcode: 1798792
- WM SUPPLIES
Onmiddellijk leverbaarSteriel Swann-Morton scalpelmesje nr. 12 voor eenmalig gebruik, bestemd voor toepassingen waarbij nauwkeurig snijden vereist is.
Andere variantenvanaf € 0,49€ 0,49 / 1 St - Medisch hulpmiddel

- 5 St | Overige
- Productcode: 623694
- WOLF - SAFCO
Onmiddellijk leverbaarNiet-steriel Swann-Morton bistouri nr. 12, voor toepassingen waarvoor een mesje met vorm nr. 12 nodig is.
Andere varianten-21%vanaf € 1,69€ 0,34 / 1 StAdviesprijs€ 2,13 - Medisch hulpmiddel

- 10 St | Scalpel
- Productcode/EAN: 624536/5033955005030
- FAGRON
Onmiddellijk leverbaar - Medisch hulpmiddel

- 1 St | Overige
- Productcode: 1798859
- WM SUPPLIES
Onmiddellijk leverbaar - Medisch hulpmiddel

- 10 St | Scalpel
- Productcode/EAN: 624544/5033955005047
- WM SUPPLIES
Onmiddellijk leverbaar - Medisch hulpmiddel

- 5 St
- Productcode: 801514
- WOLF - SAFCO
Onmiddellijk leverbaarAndere variantenvanaf € 2,39€ 0,48 / 1 St



