Farmaline
MerkenMustela – Het bad

Mustela – Het bad

13 resultaten gevondenRelevantie Geselecteerd 13 resultaten gevonden
  • Mustela Zachte Wasgel
    • 750 ml | Wasgel
    • Productcode/EAN: 3300761/3504105035846
    • EXPANSCIENCE LABORATOIRES
    Onmiddellijk leverbaar

    Mustela Zachte Wasgel reinigt de huid van baby's en kinderen vanaf de geboorte op milde en doeltreffende wijze.

    -52%vanaf € 9,39
    € 12,52 / 1 l
    Adviesprijs€ 19,50
    Andere varianten
  • Mustela Wasolie Droge Huid
    • 500 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 3923430/3504105034290
    • EXPANSCIENCE LABORATOIRES
    Onmiddellijk leverbaar

    Mustela Wasolie Droge Huid reinigt in alle zachtheid en laat een beschermend laagje achter, speciaal voor de droge huid van baby's en kinderen, vanaf de geboorte.

    -35%vanaf € 12,59
    € 25,18 / 1 l
    Adviesprijs€ 19,40
    Andere varianten
  • Mustela Zachte Shampoo
    • 500 ml | Shampoo
    • Productcode/EAN: 3300662/3504105036133
    • EXPANSCIENCE LABORATOIRES
    Onmiddellijk leverbaar

    Mustela Zachte Shampoo is het ideale product om dagelijks de haartjes te wassen en te ontwarren.

    -30%vanaf € 11,19
    € 22,38 / 1 l
    Adviesprijs€ 15,90
    Andere varianten
  • Mustela Tonisch Badschuim
    • 750 ml | Badschuim
    • Productcode/EAN: 2618718/3504105035402
    • EXPANSCIENCE LABORATOIRES
    Onmiddellijk leverbaar

    Mustela Tonisch Badschuim

    -40%vanaf € 13,59
    € 18,12 / 1 l
    Adviesprijs€ 22,50
    Andere varianten
  • Mustela Schuimshampoo Zuigelingen Melkkorstjes
    • 150 ml | Shampoo
    • Productcode/EAN: 3896149/3504105034399
    • EXPANSCIENCE LABORATOIRES
    Onmiddellijk leverbaar

    Mustela Schuimshampoo Zuigelingen Melkkorstjes is ideaal voor de dagelijkse reiniging van de hoofdhuid met melkkorstjes, vanaf de geboorte.

    -27%vanaf € 7,89
    € 52,60 / 1 l
    Adviesprijs€ 10,80
    Andere varianten
  • Dermatologisch getest
    Mustela Baby 2-in-1 Wasgel Lichaam en Haar
    • 200 ml | Gel
    • Productcode/EAN: 2580421/3504105036034
    • EXPANSCIENCE LABORATOIRES
    Onmiddellijk leverbaar

    Een reinigende en hydraterende gel voor baby en kind, haar en lichaam.

    -22%€ 8,39
    € 41,95 / 1 l
    Adviesprijs€ 10,80
  • Mustela STELATOPIA® Wasolie
    • 500 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 3551181/3504105030551
    • EXPANSCIENCE LABORATOIRES
    Onmiddellijk leverbaar

    Mustela STELATOPIA® Wasolie is speciaal ontwikkeld voor de huid met neiging tot atopie, vanaf de geboorte en voor het hele gezin.

    -19%€ 18,27
    € 36,54 / 1 l
    Adviesprijs€ 22,60
  • Mustela STELATOPIA® Wasgel
    • 500 ml | Wasgel
    • Productcode/EAN: 3926045/3504105033644
    • EXPANSCIENCE LABORATOIRES
    Onmiddellijk leverbaar

    Mustela STELATOPIA® Wasgel is speciaal ontwikkeld voor de huid met neiging tot atopie, vanaf de geboorte en voor het hele gezin.

    -24%vanaf € 15,49
    € 30,98 / 1 l
    Adviesprijs€ 20,50
    Andere varianten
  • Mustela Familie Wasgel Haar & Lichaam Bio Refill
    • 400 ml | Wasgel
    • Productcode/EAN: 4477436/3504105038724
    • EXPANSCIENCE LABORATOIRES
    Onmiddellijk leverbaar
    € 15,49
    € 38,73 / 1 l
  • Mustela Voedende Wasgel met Cold Cream - Droge huid
    • 300 ml | Wasgel
    • Productcode/EAN: 3300563/3504105036089
    • EXPANSCIENCE LABORATOIRES
    Onmiddellijk leverbaar

    Mustela Voedende Wasgel met Cold Cream - Droge huid reinigt doeltreffend en zacht de droge huid van baby's en kinderen, vanaf de geboorte.

    -24%vanaf € 10,49
    € 34,97 / 1 l
    Adviesprijs€ 13,80
    Andere varianten
  • Mustela BIO Wasgel
    • 400 ml | Wasgel
    • Productcode/EAN: 4179594/3504105037956
    • EXPANSCIENCE LABORATOIRES
    Onmiddellijk leverbaar

    Mustela BIO Wasgel reinigt doeltreffend met respect voor de huid en de tere hoofdhuid van baby's en kinderen.

    € 17,49
    € 43,73 / 1 l
  • Dermatologisch getestZonder parabenen
    Mustela Verzachtende Wasgel - Zeer Gevoelige Huid
    • 300 ml | Wasgel
    • Productcode/EAN: 3466042/3504105035709
    • EXPANSCIENCE LABORATOIRES
    Onmiddellijk leverbaar

    Mustela Verzachtende Wasgel - Zeer Gevoelige Huid reinigt lichaam en haar dagelijks op doeltreffende en zachte wijze.

    vanaf € 15,79
    € 52,63 / 1 l
    Andere varianten
  • Mustela Familie Solide Douche-Shampoo
    • 75 g | Shampoo
    • Productcode/EAN: 4487146/3504105039813
    • EXPANSCIENCE LABORATOIRES
    Onmiddellijk leverbaar
    -18%vanaf € 8,89
    € 118,53 / 1 kg
    Adviesprijs€ 10,80
    Andere varianten