ELGYDIUM

Zoekresultaten filteren

- 15 ml | Tandgel
- Productcode/EAN: 3796117/3577056021022
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarElgydium 1ste Tandjes Massagegel kalmeert en verzacht de pijn bij het verschijnen van de eerste tanden.
-34%€ 7,59€ 506,00 / 1 lAdviesprijs€ 11,50
- 4,5x2,3x24,5 cm | Tandenborstel
- Productcode/EAN: 39537/3577057054524
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarEen zachte, flexibele en tijdloze tandenborstel.
€ 5,79€ 2,28 / 1 m
- 15 ml | Mondspray
- Productcode/EAN: 4373213/3577056024467
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarElgydium Fresh Mondspray - Langdurig een frisse en gezonde adem.
Andere varianten-6%vanaf € 7,99€ 532,67 / 1 lAdviesprijs€ 8,50- VOORDEELPAKKET

- 2x75 ml | Tandpasta
- Productcode: 9806921
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarElgydium Anti-Tandplak Tandpasta helpt de vorming van tandplak en tandsteen die verantwoordelijk zijn voor cariës en gingivitis te voorkomen.
Andere varianten-12%vanaf € 11,39€ 75,93 / 1 lAdviesprijs€ 13,00 
- 50 m | Flosdraad
- Productcode/EAN: 3296605/3577056013140
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaar-8%€ 5,99€ 0,12 / 1 mAdviesprijs€ 6,50
- 12 St | Zuigtabletten
- Productcode/EAN: 4373205/3577056024474
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarElgydium Fresh Zuigtabletten Zonder Suiker - Draagt bij tot een langdurige frisse en gezonde adem.
Andere variantenvanaf € 9,39€ 0,78 / 1 St
- 4 St | Tandenborstel
- Productcode/EAN: 3722600/3577056020421
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarVerwijdert doeltreffend tandplak en resten
€ 5,89€ 1,47 / 1 St
- 50 m | Flosdraad
- Productcode/EAN: 3551215/3577057001900
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaar-8%€ 5,99€ 0,12 / 1 mAdviesprijs€ 6,50
- 1 St | Tandenborstel
- Productcode/EAN: 3392115/3577056014826
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaar€ 5,79€ 5,79 / 1 St
- 4 St | Tandenborstel
- Productcode/EAN: 3722584/3577056020407
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaar€ 5,99€ 1,50 / 1 St
- 50 ml | Crème
- Productcode/EAN: 4746343/3577056027413
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarElgydium Educatieve Tandpasta kleurt tandplak om te laten zien welke gebieden beter gepoetst moeten worden en beschermt tegen gaatjes.
Andere variantenvanaf € 6,39€ 127,80 / 1 l
- 50 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 4710281/3577056027154
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarEen versterkte bescherming van het tandglazuur van melktanden tegen gaatjes.
Andere variantenvanaf € 5,49€ 109,80 / 1 l
- 1 St | Tandenborstel
- Productcode/EAN: 4478251/3577056026164
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaar
- 30 ml | Tandcrème
- Productcode/EAN: 4420667/3577056024948
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarElgydium Baby Bio Tandpasta Gel Voor peuters van 6 maanden tot 2 jaar
Andere variantenvanaf € 5,49€ 183,00 / 1 l
- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 4279477/3577056024580
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarElgydium Tandpasta Geïrriteerd Tandvlees Nieuwe Formule
€ 6,89€ 91,87 / 1 l- VOORDEELPAKKET

- 2x1 St | Tandenborstel
- Productcode: 9803237
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarAndere varianten-10%vanaf € 10,59€ 5,30 / 1 StAdviesprijs€ 11,80 
- 4 St | Tandenborstel
- Productcode/EAN: 3722592/3577056020414
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarInterdentale borsteltjes
-7%€ 5,49€ 1,37 / 1 StAdviesprijs€ 5,90
- 50 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 4746137/3577056027345
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarTandpasta voor kinderen van 7-12 jaar met Tutti Frutti-smaak. Beschermt het glazuur tegen gaatjes dankzij 1400 ppm fluoride, helpt tanden remineraliseren en beperkt bacteriële hechting.
Andere variantenvanaf € 5,49€ 109,80 / 1 l
- 15 ml | Mondgel
- Productcode/EAN: 4680609/3577056026720
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarELGYDIUM - REPAIR kalmerende, beschermende en herstellende mondgel - aften & mondletsels 15ML
Andere variantenvanaf € 8,99€ 599,33 / 1 l
- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 3292901/3577056013010
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaar- VOORDEELPAKKET

- 2x1 St | Tandenborstel
- Productcode: 9803243
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarAndere varianten-19%vanaf € 9,59€ 4,80 / 1 StAdviesprijs€ 11,80 
- 1 St | Tandenborstel
- Productcode/EAN: 1222884/3577057054265
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaar€ 6,39€ 6,39 / 1 St
- 1 St | Tandenborstel
- Productcode/EAN: F00005087/3577057054470
- PIERRE FABRE ORAL CARE
Onmiddellijk leverbaar- VOORDEELPAKKET

- 2x1 St | Tandenborstel
- Productcode: 9803240
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarAndere varianten-12%vanaf € 10,39€ 5,20 / 1 StAdviesprijs€ 11,80 
- 1 St | Tandenborstel
- Productcode/EAN: 2313989/3577056001314
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaar-5%€ 5,59€ 5,59 / 1 StAdviesprijs€ 5,90
- 4 St | Tandenborstel
- Productcode/EAN: 3722618/3577056020438
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarBrede tandheelkundige ruimtes.
€ 5,79€ 1,45 / 1 St
- 24,3x4,3x3 cm | Tandenborstel
- Productcode/EAN: 4681078/3577056026522
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarAndere varianten-5%vanaf € 5,59€ 1,78 / 1 mAdviesprijs€ 5,90
- 1 St | Tandenborstel
- Productcode/EAN: 1222892/3577057054272
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaar-17%€ 5,39€ 5,39 / 1 StAdviesprijs€ 6,50
- 4,2x2,5x24 cm | Tandenborstel
- Productcode/EAN: 4578662/3577056026300
- PIERRE FABRE BENELUX
Onmiddellijk leverbaar-7%€ 5,49€ 2,18 / 1 mAdviesprijs€ 5,90- VOORDEELPAKKET

- 2x1 St | Tandenborstel
- Productcode: 9803241
- Pierre Fabre Oral Care
Onmiddellijk leverbaarAndere varianten-19%vanaf € 9,59€ 4,80 / 1 StAdviesprijs€ 11,80