AQUA *Waterbased Lubricant*
- EAN
- 8435565909741
- Doseringsvorm
- Glijmiddel
- Fabrikant
- Dreamlove
Productdetails & verplichte informatie
De AQUA «Waterbased Lubricant» 50 ml is een natuurlijk glijmiddel op waterbasis voor een zijdezacht huidgevoel en langdurige smering. De milde formule met 100% natuurlijke ingrediënten is olievrij, siliconenvrij en parfumvrij en dermatologisch getest.
Het glijmiddel is smaakloos, geurloos en kleurloos, waardoor het bijzonder prettig in gebruik is. Het is geschikt voor vrouwen, mannen en stellen en kan gebruikt worden tijdens geslachtsgemeenschap, orale seks of met seksspeeltjes.
Dankzij de wateroplosbare en latexvriendelijke formule is het compatibel met alle condooms en gemakkelijk af te wassen. Het laat geen residu achter en zorgt voor een natuurlijk gehydrateerd gevoel.
De handige fles van 50 ml is hygiënisch, discreet en gemakkelijk te doseren - ideaal voor onderweg of naast het bed. Gemaakt in Spanje volgens Europese kwaliteitsnormen.
Ingrediënten:
Aqua, glycerine, hydroxyethylcellulose, fenoxyethanol, ethylhexylglycerine.
Producteigenschappen:
- Kenmerken: Zijdezacht, Langdurig, Hydraterend
- Materiaaleigenschappen: Wateroplosbaar, Siliconenvrij, Parfumvrij, Parabenenvrij, Olievrij, Niet plakkerig, Natuurlijk, Latex compatibel, Smaakloos, Vetvrij, Kleurstofvrij, Geen geur
Alleen voor uitwendig gebruik. Vermijd oogcontact. Stop met het gebruik als er roodheid, branderigheid of irritatie optreedt. Gebruik het product niet op een beschadigde huid. Het gewenste resultaat kan per persoon verschillen. Buiten bereik van kinderen houden. Geschikt voor gebruik met alle condooms, dams en speeltjes.
Fabrikant
Verantwoordelijke persoon in de EU
AQUA *Waterbased Lubricant*
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!