Farmaline

Hartmann Soft Zellin C 60x30mm

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
100 St
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
Niet meer verkrijgbaar
  • Productcode / EAN
    4229308 / 4052199504902
  • Doseringsvorm
    Wattenstaafje
  • Merk
    Hartmann
  • Fabrikant
    PAUL HARTMANN

Productdetails & verplichte informatie

Hartmann Soft Zellin C 60x30mm - De bijzonder zachte alcoholdepper voor reiniging van de huid.
Verdere productinformatie

Alcoholdeppers van zacht, bijzonder flexibel non-woven; gebruiksklaar geïmpregneerd met 0,4 ml Isopropyl-alcohol (70% V/V); circa 60x30 mm, gevouwen tot 30x30 mm.

51 Reviews van Hartmann Soft Zellin C 60x30mm

4,9van 5 sterren
  • 50
  • 0
  • 0
  • 0
  • 1

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • gemakkelijk te gebruiken

    van hubert v. op 29/11/2022

    Dit produkt heeft veel mogelijkheden. Wij gebruiken het als suikerpatient om te ontsmetten telkens de suikerspiegel wordt gemeten door te prikken.

  • top product

    van Therese D. op 07/09/2022

    Heel gemakkelijk te gebruiken en handig om overal mee te nemen

  • Hartman soft zellin

    van Sofie V. op 28/08/2022

    Zeer goed product en apart verpakt das altijd een pluspunt

  • handig

    van Maryse V. op 22/05/2022

    voor diabeten zeer handig ontsmettingsdoekje bij vervangen van materiaal, vullen van insulinepomp, verzorging

  • Snel ontsmet

    van Yolande b. op 10/03/2022

    Overal neem ik deze mee , ook de isobetadine gaat mee in mijn handtas Iedereen heeft er bij zich, omdat ik,graag heb dat de mensen met wie ik meega , een paar in reserve hebben , geen zin om wondroos te hebben meerdere keren per jaar

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".