Farmaline

1+1*: Voordeel berekend op basis van de adviesprijs van de deelnemende producten. Actie geldig tot 30/11/2026.

MoliCare® Premium Elastic 10 Drops Small

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar
22 St
€ 1,72 / 1 stuks
€ 37,79
-31%
Adviesprijs€ 54,69
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    3768868 / 4052199303468
  • Doseringsvorm
    Luiers
  • Fabrikant
    PAUL HARTMANN

Productdetails & verplichte informatie

Productinformatie
Incontinentieslip, te gebruiken bij zeer zware urine- en/of fecale incontinentie. Geschikt voor zowel mobiele, bedlegerige alsook onrustige personen.
  • Anatomische pasvorm en elastische zijkanten: vormt zich perfect naar het lichaam, ook bij beweging. De elastische zijkanten zorgen voor meer draagcomfort.
  • Ergonomisch in gebruik: vermindert de werkbelasting dankzij een tijdsbesparing van ongeveer 20%, door de innovatieve eigenschappen kan het product eenvoudiger en sneller worden aangelegd.
  • Hersluitbare plakstrips: twee hersluitbare plakstrips (aan iedere zijkant één) voor eenvoudige en veilige sluiting.
  • Actieve huidbescherming: huidvriendelijk, pH 5,5 zorgt voor maximale huidcompatibiliteit. Houdt de huid droog met een drielaagse absorberende kern en “advanced dry technologie”.
  • Geurneutraliserend: Curly Fibre: verspreidt snel de urine en vormt een barrière tussen de huid en de absorptielaag, waardoor de urine ingesloten wordt. Weinig resterend vocht dankzij de SAP*-korrels die de urine vasthouden. De basislaag verdeelt het vocht snel en stabiliseert het absorberend kussen. Dit voorkomt geurvorming.
  • Optimale veiligheid: afgeronde antilekrandjes die het absorberend gedeelte vergroten.

*SAP = Super Absorberend Polymeer
Maat S heup-/buikomvang 70-90 cm
 

1 Review van MoliCare® Premium Elastic 10 Drops Small

5van 5 sterren
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

Meer informatie over reviews.

  • Tena men

    van Chris v. op 23/09/2026

    Goede pasvorm en betrouwbaar,onzichtbaar en mooie kleur.Geeft gevoel van vrijheid ,maar niet goed voor in te schijten ,anders loopt het van de benen tot in de schoenen en dat stinkt ,ook moeilijk om aan u gat te krabben ,ge krijgt het ook makkelijk naar beneden als ge toch nog eens in de pot wilt pissen

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".