HomeSalvequick Navulling Textiel 12x2cm 64960
Salvequick Navulling Textiel 12x2cm 64960
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar2
- Productcode
- 3661022
- Doseringsvorm
- Pleister
- Fabrikant
- Orkla Wound Care AB
Productdetails & verplichte informatie
Met deze Salvequick elastische lange vingerpleisters heeft u duurzame pleisters van hoge kwaliteit. De elastische lange vingerpleisters zijn op allergieën getest, gemakkelijk en flexibel aan te brengen en soepel. Als u een pleister uit de navulling trekt, komt het kleefvlak automatisch vrij. Gebruik deze Salvequick 6496 vingerpleisters als navulling van uw Salvequick pleisterautomaat.
Aan een kant van het wondkussen is de vingerpleister extra lang. Daardoor kunt u de pleister helemaal om de vinger heen wikkelen. Verder is het wondkussen voorzien van een aluminium laagje. Dat laagje voert wondvocht af naar het wondkussen, en voorkomt dat de pleister verkleeft aan de wond. Zo geneest de wond sneller. De vingerpleister is daardoor zeer geschikt voor vochtige wonden, zoals schaafwonden.
Een navulling bestaat uit een kartonnen mapje met daarin de pleisters. Met de rode sleutel van uw Salvequick pleisterautomaat verwijdert u de oude lege navulling. Daarna plaatst u de nieuwe navulling.
Salvequick Navulling Textiel 12x2cm 64960
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!