Farmaline

Striemen

148 resultaten gevondenRelevantie Geselecteerd 148 resultaten gevonden
  • GesponsordMedisch hulpmiddel
    Evolsin® littekengel voor kinderen & volwassenen - littekenzalf vermindert de zichtbaarheid van litt
    • 20 g | Gel
    • Productcode/EAN: 18455965/4260600590240
    • Evolsin medical UG (haftungsbeschränkt)
    Onmiddellijk leverbaar

    Gecertificeerde littekenverzorging vermindert zichtbaarheid. Verlicht spanning en jeuk.

    -10%€ 17,95
    € 897,50 / 1 kg
    Adviesprijs€ 19,95
    Verkoop en verzending door onze partner
  • AlcoholvrijDermatologisch getestNiet-comedogeenZonder parfumpH-neutraal voor de huid
    Uriage Xémose C8+ Vetinbrengende Crème Tegen Irritatie
    • 400 ml | Crème
    • Productcode/EAN: 3340684/3661434004858
    • URIAGE
    Onmiddellijk leverbaar

    De voedende en beschermende crème verzacht het jeukerige gevoel dat vaak aanleiding geeft tot krabben

    -17%vanaf € 20,19
    € 50,48 / 1 l
    Adviesprijs€ 24,40
    Andere varianten
  • Dermatologisch getest
    Bio-Oil Huidverzorgingsolie Littekens & Striemen
    • 200 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 3201829/5414963013512
    • Omega Pharma Belgium NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Bio-Oil Huidverzorgingsolie Littekens & Striemen is een huidverzorgingsproduct dat bijdraagt tot het verminderen van littekens, huidstriemen en pigmentvlekken.

    -45%vanaf € 18,19
    € 90,95 / 1 l
    Adviesprijs€ 32,99
    Andere varianten
  • Nuxe Huile Prodigieuse
    • 100 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 3540226/3264680009754
    • Laboratoire Nuxe
    Onmiddellijk leverbaar

    Nuxe - Multifunctionele droge olie die in één gebaar het lichaam, gezicht en de haren verzorgt.

    -35%vanaf € 25,99
    € 259,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 39,95
    Andere varianten
  • Gesponsord
    Uriage Bariéderm Isolerende en Herstellende Crème
    • 75 ml | Crème
    • Productcode/EAN: 2095750/3661434035081
    • URIAGE
    Onmiddellijk leverbaar

    Bariéderm crème de eerste isolerende en herstellende crème uit poly-2p.

    -15%vanaf € 13,39
    € 178,53 / 1 l
    Adviesprijs€ 15,70
    Andere varianten
  • Weleda Mama Zwangerschapsolie
    • 100 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 2064129/4001638095112
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Deze zwangerschapsolie helpt striemen effectief voorkomen.

    -39%vanaf € 11,59
    € 115,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 18,99
    Andere varianten
  • Gesponsord
    LAYZIN Littekens & Striae Body Microneedling Set - Set voor lichaamslittekens en striae
    • 230 ml | Serum
    • EAN: 8721161441250
    • Improvital Group BV
    Onmiddellijk leverbaar

    (Acné) littekens en striae zijn te behandelen met LAYZIN Litteken & Striae Microneedling Set. Het verbetert de huid.

    € 139,95
    € 608,48 / 1 l
    Verkoop en verzending door onze partner
  • Louis Widmer MamaDerm Creme tegen Striemen Zonder Parfum
    • 250 ml | Crème
    • Productcode/EAN: 4839007/7611480012556
    • LOUIS WIDMER
    Onmiddellijk leverbaar

    Voorheen verkocht onder de naam: Louis Widmer MamaDerm Crème tegen Striemen zonder parfum

    -19%vanaf € 27,79
    € 111,16 / 1 l
    Adviesprijs€ 34,50
    Andere varianten
  • Gesponsord
    Filorga NEOCICA Hydraterende Herstellende Behandeling
    • 40 ml | Crème
    • Productcode/EAN: 3537784/3401353695146
    • FILORGA
    Onmiddellijk leverbaar

    Speciale verzorging voor beschadigde huid, na cosmetische behandelingen.

    -19%vanaf € 37,39
    € 934,75 / 1 l
    Adviesprijs€ 46,00
    Andere varianten
  • Weleda Mama Zwangerschap Body Butter
    • 150 ml | Liniment
    • Productcode/EAN: 4405650/4001638530101
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Effectief bij het voorkomen én verminderen van de zichtbaarheid van striemen.

    -16%vanaf € 15,99
    € 106,60 / 1 l
    Adviesprijs€ 18,99
    Andere varianten
  • Nuxe Huile Prodigieuse Florale
    • 100 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 3878824/3264680015946
    • Laboratoire Nuxe
    Onmiddellijk leverbaar

    Deze vochtinbrengende olie heeft dezelfde werking voor lichaam, gelaat en haar als droge olie.

    -30%vanaf € 27,79
    € 277,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 39,95
    Andere varianten
  • Mustela Materniteit Striemen Crème
    • 250 ml | Crème
    • Productcode/EAN: 3813532/3504105033811
    • EXPANSCIENCE LABORATOIRES
    Onmiddellijk leverbaar

    Mustela Materniteit Striemen Crème

    -30%vanaf € 24,43
    € 97,72 / 1 l
    Adviesprijs€ 34,90
    Andere varianten
  • VoedingBIOVoedingssupplement
    Pranarôm Plantaardige Olie Muskusroos | Schoonheid van de huid
    • 50 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 2432730/5420008598623
    • PRANAROM
    Onmiddellijk leverbaar

    Pranarôm - Biologische Rozenbottel - Plantaardige Olie - Schoonheid van de huid - Anti-Aging - Rijk aan Omega 3, 6, 9 - 50 ml

    -30%vanaf € 13,39
    € 267,80 / 1 l
    Adviesprijs€ 19,20
    Andere varianten
  • Bio-Oil 100% Natuurlijke Huidverzorgingsolie Littekens & Striemen
    • 200 ml | Huidolie
    • Productcode/EAN: 4387312/5414969011574
    • Omega Pharma Belgium NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Bio-Oil Huidverzorgingsolie - 1% Natuurlijk, Littekens & Striemen is een behandeling van littekens en huidstriemen dat natuurlijke oliën bevat.

    -33%vanaf € 25,49
    € 127,45 / 1 l
    Adviesprijs€ 37,99
    Andere varianten
  • Mustela Materniteit Striemen Olie
    • 105 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 3806734/3504105033873
    • EXPANSCIENCE LABORATOIRES
    Onmiddellijk leverbaar

    Mustela Materniteit Striemen Olie

    -32%vanaf € 12,89
    € 122,76 / 1 l
    Adviesprijs€ 18,95
    Andere varianten
  • Louis Widmer MamaDerm Creme tegen Striemen Licht Geparfumeerd
    • 250 ml | Crème
    • Productcode/EAN: 4838991/7611480012532
    • LOUIS WIDMER
    Onmiddellijk leverbaar

    Voorheen verkocht onder de naam: Louis Widmer MamaDerm Crème tegen Striemen

    -20%vanaf € 27,49
    € 109,96 / 1 l
    Adviesprijs€ 34,50
    Andere varianten
  • AlcoholvrijDermatologisch getestNiet-comedogeenZonder parfum
    Uriage Bariéderm Repairing Cica-Cream
    • 40 ml | Crème
    • Productcode/EAN: 3416484/3661434035029
    • URIAGE
    Onmiddellijk leverbaar

    Bariéderm Herstellende Cica-Crème met Cu-Zn is de ideale verzorging voor het hele gezin bij banale wondjes.

    -6%vanaf € 10,69
    € 267,25 / 1 l
    Adviesprijs€ 11,40
    Andere varianten
  • Kniepp Massageolie Soft Skin
    • 100 ml | Massage-olie
    • Productcode/EAN: 2062115/4008233088594
    • Kneipp Nederland B.V.
    Onmiddellijk leverbaar

    De Kneipp® Massageolie Soft Skin voedt en verzorgt de droge en gevoelige huid. De bijzondere geur betovert je zintuigen en zorgt voor pure ontspanning. Vochtregulerende amandelolie en voedende zonnebloemolie zijn belangrijk voor het herstel van de huid. Het natuurlijke verzorgende effect wordt compleet door celbeschermende vitamine E.

    -17%vanaf € 11,49
    € 114,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 13,79
    Andere varianten
  • Mustela Materniteit Striemen Crème
    • 150 ml | Crème
    • Productcode/EAN: 3813524/3504105033897
    • EXPANSCIENCE LABORATOIRES
    Onmiddellijk leverbaar

    Mustela Materniteit Striemen Crème is speciaal samengesteld om het ontstaan van striemen tijdens de zwangerschap te voorkomen.

    -10%vanaf € 25,99
    € 173,27 / 1 l
    Adviesprijs€ 29,00
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKET
    Naïf Nourishing Belly Balm
    • 2x75 ml | Balsem
    • Productcode: 9854688
    • Naïf Care B.V.
    Onmiddellijk leverbaar

    Naïf Voedende Buikbalsem hydrateert en voedt de huid tijdens en na de zwangerschap

    -59%vanaf € 10,59
    € 70,60 / 1 l
    Adviesprijs€ 25,98
    Andere varianten
  • Lierac Phytolastil Corrigerend Serum Tegen Striemen
    • 100 ml | Gel
    • Productcode/EAN: 4659181/3701436917630
    • Laboratoires LIERAC
    Onmiddellijk leverbaar
    vanaf € 25,79
    € 257,90 / 1 l
    Andere varianten
  • Lierac Phytolastil Gel Tegen Striemen
    • 200 ml | Gel
    • Productcode/EAN: 4659165/3701436917616
    • Laboratoires LIERAC
    Onmiddellijk leverbaar
    vanaf € 24,89
    € 124,45 / 1 l
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKET
    Elastea Balsem
    • 2x150 ml | Balsem
    • Productcode: 9810704
    • KELA PHARMA
    Onmiddellijk leverbaar

    Elastea Balsem - balsem tegen striemen.

    Selecteer een variant
    vanaf € 44,79
    € 149,30 / 1 l
    Andere varianten
  • Physalis® Argan Plantaardige Olie Bio
    • 100 ml | Etherische olie
    • Productcode/EAN: 2962173/5412360005024
    • KeyPharm nv
    Onmiddellijk leverbaar

    Physalis bio Arganolie is een oranjegele, dunne olie afkomstig van de argannoot.

    -7%vanaf € 18,59
    € 185,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 19,90
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKET
    Naïf Relaxing Body Oil
    • 2x100 ml | Olie
    • Productcode: 9854689
    • Naïf Care B.V.
    Onmiddellijk leverbaar

    Naïf Ontspannende Lichaamsolie houdt de huid soepel en gehydrateerd tijdens en na de zwangerschap.

    -9%vanaf € 34,59
    € 172,95 / 1 l
    Adviesprijs€ 37,98
    Andere varianten
  • Nivea Luminous 630 Anti-Striemen & Vlekken Lichaamsverzorging
    • 200 ml | Lichaamsverzorging
    • Productcode/EAN: 9808074/4006000068145
    • Beiersdorf AG
    Onmiddellijk leverbaar
    vanaf € 14,99
    € 74,95 / 1 l
    Andere varianten
  • Zonder bewaarmiddelen
    SAPURA Siliconen littekengel met provitamine B5 & aloë vera | Bij littekens & striae
    • 15 ml | Gel
    • EAN: 4260518912004
    • sapura health GmbH
    Onmiddellijk leverbaar

    Siliconen littekengel 30 ml | Met panthenol & aloë vera | Transparante gel

    -15%€ 16,90
    € 1.126,67 / 1 l
    Adviesprijs€ 19,90
    Verkoop en verzending door onze partner
  • ISDIN Woman Flavonex Anti-Striemen Crème
    • 250 ml | Crème
    • Productcode/EAN: 4399226/8429420226128
    • ISDIN
    Onmiddellijk leverbaar

    Om striae te helpen voorkomen en verminderen

    -12%vanaf € 31,59
    € 126,36 / 1 l
    Adviesprijs€ 35,75
    Andere varianten
  • Pranarôm Zwangerschap Massageolie tegen Striemen Bio
    • 100 ml | Massage-olie
    • Productcode/EAN: 4130399/5420008526053
    • PRANAROM
    Onmiddellijk leverbaar

    Deze massageolie Striemen is rijk aan voedende plantaardige oliën van zoete amandel, muskusroos, kokos en cranberry, ondersteunt zo de elasticiteit van de huid en brengt soepelheid en comfort.

    -16%vanaf € 17,79
    € 177,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 21,15
    Andere varianten
  • JAÏLYS Lichaamscrème Striae
    • 125 ml | Crème
    • Productcode/EAN: 3983095/3770008157149
    • LABORATOIRE JALDES
    Onmiddellijk leverbaar

    JAÏLYS Lichaamscrème Striae - preventie en correctie

    -28%vanaf € 19,79
    € 158,32 / 1 l
    Adviesprijs€ 27,50
    Andere varianten
  • VoedingBIOVoedingssupplement
    Pranarôm Plantaardige Olie Bernagie Bio
    • 50 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 3246592/5420008518324
    • PRANAROM
    Onmiddellijk leverbaar

    Pranarôm - Biologische Bernagie - Plantaardige olie - Verzachtend en revitaliserend - 50 ml

    -19%vanaf € 14,69
    € 293,80 / 1 l
    Adviesprijs€ 18,15
    Andere varianten
  • SVR Cicavit DM+ Littekens
    • 15 g | Crème
    • Productcode/EAN: 3543022/3401060287450
    • LABORATOIRES SVR
    Onmiddellijk leverbaar

    Antikras siliconengel

    -8%vanaf € 28,91
    € 1.927,33 / 1 kg
    Adviesprijs€ 31,49
    Andere varianten