Farmaline
Huid- , vacht- & hoefverzorging

Huid- , vacht- & hoefverzorging

56 resultaten gevondenRelevantie Geselecteerd 56 resultaten gevonden
  • Vetramil® Honingzalf
    • 30 g | Zalf
    • Productcode/EAN: 4719381/8717438010168
    • Emdoka BVBA
    Onmiddellijk leverbaar

    Gevoelige plekken - Krabben - Rode plekken - Ruwe en geprikkelde huid

    Selecteer een variant
    vanaf € 22,99
    € 766,33 / 1 kg
    Andere varianten
  • Vmd Aluminium Spray Veterinair
    • 200 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 450783/5420041501222
    • V.M.D.
    Onmiddellijk leverbaar

    Aluminiumspray bedekt de wonden en beschermt ze tegen infecties.

    vanaf € 7,99
    € 39,95 / 1 l
    Andere varianten
  • Uiercrème
    • 200 g | Crème
    • Productcode: 1305101
    • KELA VETERINARIA
    Onmiddellijk leverbaar

    Deze crème wordt gebruikt om droge en gedehydrateerde huid soepel te maken. Voor gebruik bij dieren.

    -8%€ 13,59
    € 67,95 / 1 kg
    Adviesprijs€ 14,71
  • Uierzalf
    • 700 g | Zalf
    • Productcode/EAN: 1353838/8710729015835
    • BEAPHAR
    Onmiddellijk leverbaar

    Bogena Uierzalf verzorgt en ontsmet de schrale huid.

    -15%€ 11,99
    € 17,13 / 1 kg
    Adviesprijs€ 14,10
  • Velcote  Oplossing
    • 500 ml | Oplossing
    • Productcode/EAN: 1019462/4027671012022
    • DELTA PET CARE
    Onmiddellijk leverbaar

    VELCOTE is een uiterst doelmatig middel tegen hardnekkige huid- en vachtproblemen.

    Selecteer een variant
    -14%vanaf € 41,49
    € 82,98 / 1 l
    Adviesprijs€ 48,20
    Andere varianten
  • Vetramil® Spray met Honing
    • 20 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 4719340/8717438011103
    • Emdoka BVBA
    Onmiddellijk leverbaar

    Dieren met een ruwe en geprikkelde huid

    Selecteer een variant
    vanaf € 14,69
    € 734,50 / 1 l
    Andere varianten
  • AnimaVital Lijnzaadolie
    • 5000 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 3785656/5412339490134
    • Mannavita Bv
    Onmiddellijk leverbaar

    Draagt bij aan een gezonde, glanzende vacht en soepele bewegingen

    € 33,39
    € 6,68 / 1 l
  • Medisch hulpmiddel
    Animalintex Verband
    • 1 St | Verband
    • Productcode/EAN: 311779/5010058087033
    • V.M.D.
    Onmiddellijk leverbaar

    Animalintex is een wondverband voor paarden en honden met een reinigende en desinfecterende werking.

    € 11,29
    € 11,29 / 1 St
  • Chenidine Gel Wondverzorging
    • 20 g | Gel
    • Productcode: 2408110
    • PRODIVET PHARMACEUTICALS
    Onmiddellijk leverbaar

    Chenidine is een hydroactieve verzorgingsgel

    -6%vanaf € 13,59
    € 679,50 / 1 kg
    Adviesprijs€ 14,50
    Andere varianten
  • Vetramil® Honingzalf
    • 100 g | Zalf
    • Productcode/EAN: 4720355/8717438011493
    • Emdoka BVBA
    Onmiddellijk leverbaar

    Gevoelige plekken - Krabben - Rode plekken - Ruwe en geprikkelde huid

    Selecteer een variant
    vanaf € 49,29
    € 492,90 / 1 kg
    Andere varianten
  • Hoof & Coat 2.0 kg l Biotine supplement paard l Voor sterke hoeven en een glanzende vacht
    • 2 kg | Poeder
    • Productcode/EAN: 2678316/9503174528451
    • Global Medics
    Onmiddellijk leverbaar

    <p>Supplement voor paarden dat een gezonde hoefgroei en een stralende vacht ondersteunt. De formule met hoogwaardig biotine, zink en een volledig vitaminecomplex zorgt voor sterkere hoeven, een glanzende vacht en mooie manen en staart.</p>

    € 68,69
    € 34,35 / 1 kg
  • Comed Uiercreme
    • 1000 ml | Crème
    • Productcode: 688796
    • COMED
    Onmiddellijk leverbaar
    -6%vanaf € 21,89
    € 21,89 / 1 l
    Adviesprijs€ 23,22
    Andere varianten
  • VMD Big O San Liquid
    • 1 l | Vloeistof
    • Productcode/EAN: 311753/5420041560090
    • Vmd N.V.
    Onmiddellijk leverbaar

    Big-O-San wordt gebruikt voor het reinigen en het verzorgen van de huid.

    € 36,59
    € 36,59 / 1 l
  • Kela PEA-Derm 10mg/g
    • 50 g | Crème
    • Productcode/EAN: 4179032/5430000652094
    • KELA VETERINARIA
    Onmiddellijk leverbaar

    Verzorgt de jeukende en geïrriteerde huid bij alle diersoorten

    Selecteer een variant
    -11%vanaf € 14,69
    € 293,80 / 1 kg
    Adviesprijs€ 16,45
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKET
    AnimaVital MSM Zalf
    • 2x250 g | Zalf
    • Productcode: 9824223
    • Mannavita Bv
    Onmiddellijk leverbaar

    AnimaVital MSM Zalf - Voedt en verzacht de huid.

    -29%vanaf € 18,69
    € 37,38 / 1 kg
    Adviesprijs€ 26,36
    Andere varianten
  • Natuvita® Paardenbalsem
    • 300 ml | Balsem
    • Productcode/EAN: 3423951/5409102030505
    • MARMA NATUURPRODUCTEN
    Onmiddellijk leverbaar
    vanaf € 13,49
    € 44,97 / 1 l
    Andere varianten
  • Dechra Aluminium Spray Eurovet
    • 200 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 2765436/8714225153053
    • Dechra Veterinary Products Limited
    Onmiddellijk leverbaar

    Spray met gemicroniseerd aluminium. Om de huid te beschermen. Voor dieren.

    Selecteer een variant
    -7%vanaf € 8,69
    € 43,45 / 1 l
    Adviesprijs€ 9,30
    Andere varianten
  • Global Medics Derma Pro
    • 250 g | Zalf
    • Productcode: 4409124
    • Global Medics
    Onmiddellijk leverbaar

    Derma-Pro heeft een herstellende en beschermende werking op de gewonde en geïrriteerde huid die door mok werd aangetast.

    Selecteer een variant
    vanaf € 32,59
    € 130,36 / 1 kg
    Andere varianten
  • AnimaVital Tea Tre Shampoo voor Paarden
    • 1000 ml | Shampoo
    • Productcode/EAN: 3115904/5412339491520
    • Mannavita Bv
    Onmiddellijk leverbaar

    Verwijdert roos op milde wijze, zuivert de huidporiën en laat het haar glanzen

    -19%€ 12,59
    € 12,59 / 1 l
    Adviesprijs€ 15,61
  • Helosan Original
    • 300 g | Crème
    • Productcode/EAN: 2269876/7313910698100
    • FENDIGO
    Onmiddellijk leverbaar

    Helosan is een huidcrème met een hydraterende en vochtinbrengende werking voor paarden, honden en katten.

    -7%vanaf € 18,19
    € 60,63 / 1 kg
    Adviesprijs€ 19,48
    Andere varianten
  • Effol Paardenzalf
    • 500 ml | Zalf
    • Productcode/EAN: 02433832/4102460116485
    • Schweizer-Effax GmbH
    Onmiddellijk leverbaar
    vanaf € 12,59
    € 25,18 / 1 l
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKETMedisch hulpmiddel
    Prodiplast-T Spray
    • 2x200 ml | Spray
    • Productcode: 9845056
    • PRODIVET PHARMACEUTICALS
    Onmiddellijk leverbaar

    De elastische huidbescherming.

    Selecteer een variant
    -18%vanaf € 20,79
    € 51,98 / 1 l
    Adviesprijs€ 25,44
    Andere varianten
  • Vetramil® Spray met Honing
    • 100 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 4719357/8717438010342
    • Emdoka BVBA
    Onmiddellijk leverbaar

    Dieren met een ruwe en geprikkelde huid

    Selecteer een variant
    vanaf € 35,69
    € 356,90 / 1 l
    Andere varianten
  • Dermoscent Spot-On Paard
    • 4x30 ml | Ampoules
    • Productcode/EAN: 2994473/3760098110070
    • V.M.D.
    Onmiddellijk leverbaar

    Dermoscent Essential 6 Spot-On, ter bevordering van de gezondheid van de huid en vacht bij paarden.

    -11%vanaf € 80,29
    € 669,08 / 1 l
    Adviesprijs€ 90,12
    Andere varianten
  • GeneesmiddelDiergeneesmiddelenhomeopathisch
    Heel Vet Traumeel® S
    • 50 St | Ampoules
    • Productcode: 1731660
    • HEEL-BELGIUM
    Onmiddellijk leverbaar

    Traumeel® veterinaire ampullen is een homeopathisch geneesmiddel toegepast als breedspectrum antiflogisticum, bij gevolgen van kwetsuren en traumata

    € 219,95
    € 4,40 / 1 St
  • VeganZonder parfumDermatologisch getestZonder kleurstoffen
    nimo® verzorgingsspray voor manen • voor makkelijker kammen, ontwarren & glanzende manen en staart

    Manenverzorging voor een zijdeachtige glans en gemakkelijk kammen

    vanaf € 23,95
    € 47,90 / 1 l
    Verkoop en verzending door onze partner
    Andere varianten
  • Annimally Aluinaarde Pasta
    • 2 kg | Pasta
    • EAN: 4260677550604
    • Good Goods Germany GmbH
    Onmiddellijk leverbaar

    Kleipasta voor paarden

    € 29,95
    € 14,98 / 1 kg
    Verkoop en verzending door onze partner
  • VeganZonder parfumDermatologisch getestZonder kleurstoffen
    nimo® paardenshampoo sensitive • parfumvrij & pH-neutraal voor alle rassen
    • 10 l
    • EAN: 4262354342007
    • lugema GmbH
    Onmiddellijk leverbaar

    pH-neutrale shampoo voor de gevoelige paardenhuid

    vanaf € 99,45
    € 9,95 / 1 l
    Verkoop en verzending door onze partner
    Andere varianten
  • VeganZonder parfumDermatologisch getestZonder kleurstoffen
    nimo® huidverzorgingsspray voor paarden • met aloë vera & panthenol tegen jeuk en geïrriteerde huid

    Huidverzorging tegen uitdroging en jeuk

    vanaf € 67,95
    € 27,18 / 1 l
    Verkoop en verzending door onze partner
    Andere varianten
  • Annimally Hoefzalf Exclusive
    • 500 ml | Zalf
    • EAN: 4260677550154
    • Good Goods Germany GmbH
    Onmiddellijk leverbaar

    Hoefvet / Hoefolie / Hoefverzorging

    € 18,95
    € 37,90 / 1 l
    Verkoop en verzending door onze partner