Farmaline

Unda Gammadyn CU AU AG 30 Tabl.

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
30 St
Momenteel niet beschikbaar
Momenteel niet leverbaar
  • Productcode
    1370972
  • Doseringsvorm
    Tabletten
  • Fabrikant
    UNDA

Productdetails & verplichte informatie

Toepassing
In het algemeen 1 tot 2 ampullen per dag voor een tijdspanne afhankelijk van de ernst en/of de chroniciteit van de aandoening.

De inhoud wordt 's morgens nuchter of verwijderd van de maaltijd ingenomen, naar keuze rechtstreeks op de tong of eerst in een glas met ongeveer twee koffielepels mineraal water mengen; de vloeistof enige ogenblikken onder de tong houden alvorens in te slikken om de perlinguale resorbtie te bevorderen.

11 Reviews van Unda Gammadyn CU AU AG 30 Tabl.

4,6van 5 sterren
  • 7
  • 4
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • fantastisch product

    van Rita V. op 20/07/2023

    Wij gebruiken dit product al jaren. Lopende neus , voor alles wat verband houd met een verkoudheid wordt het gebruikt. In de winter gebruiken wij het ook vaak preventief 1x per week en wij hebben zeker positief resultaat, Zijn tevreden over dit homeopathisch product.

  • ZEER GOED

    van Nia J. op 06/08/2022

    Ik ben er zeer tevreden over heb me lang zo niet goed gevoeld, en terwijl ik dit neem voel ik me echt beter en meer energie.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".