Farmaline

Vanocomplex 61 Tussinol

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar2
150 ml
Momenteel niet beschikbaar
Momenteel niet leverbaar
  • Productcode
    51144
  • Doseringsvorm
    Siroop
  • Fabrikant
    UNDA

Productdetails & verplichte informatie

Verdere productinformatie

Toepassing:

Bronchitis en laryngo-faringytis: Om de twee uur een vol teelepeltje siroop. Als expectorans wordt over het algemeen aangeraden: 4-6 maal per dag een vol teelepeltje siroop.

Kinkhoest: Afwisselend, om het uur druppels Vanocomplex Nr. 9 en siroop, 10-15 druppels in een weinig water, of voor de siroop een vol teelepeltje. Zodra de hoestaanvallen minder erg en minder frequent worden, vaak na 2 tot 3 dagen, mag het interval tot 2 uur verlengd worden.

Voor langdurige behandeling van niet-specifieke slijmvliesontstekingen ten gevolge van kinkhoest: 3-4 maal per dag een teelepeltje siroop.

6 Reviews van Vanocomplex 61 Tussinol

4,8van 5 sterren
  • 5
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Goed product

    van Melinda F. op 25/08/2022

    Bij een droge prikkelhoest helpt deze fles van Vanocomplex echt goed maar je moet ze wel uitnemen en best elke keer na het eten nemen voor het beste resultaat. Is goeie kwaliteit voor een goeie prijs.

  • van Elisa C. op 01/08/2015

    Vanocomplex 61 Tussinol 150 ml Siroop is een aanrader voor mensen die vastzittende fluimen hebben ze komen er goed mee los Beleefde groetjes Cox Elisa

  • van Els V. op 19/11/2013

    Heel erg efficiënte hoestsiroop voor prikkelhoest werkt na korte tijd en heel doeltreffend heeft geen bijwerkingen, een aanrader zeker sterke werking voor een homeopatische siroop.

  • van Iris C. op 12/03/2013

    Goede hoestsiroop die snel werkt, je voelt het zo door je keel glijden naar beneden. Ik vind de siroop wel wat aan de straffe kant, zeker voor kinderen.

  • van leen r. op 11/01/2013

    beste hoestsiroop die er bestaat zowel bij tracheitis, bronchitis en ordinaire, maar vervelende verkoudheid met hoest. Je moet ze wel minstens 4x per dag nemen en ze is inderdaad niet zo goedkoop...

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".