Zoekresultaten filteren
- Gesponsord

- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 4272696/5054563265685
- Haleon Belgium N.V.
Onmiddellijk leverbaarParodontax Original tandpasta is 4x effectiever in het verwijderen van tandplak bacteriën dan gewone tandpasta. Helpt bij gezond tandvlees en sterke tanden. Bij 2x daags poetsen.
Andere varianten 
- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 3293222/8427426035577
- DENTAID S.L.
Onmiddellijk leverbaarVitis Gezond Tandvlees Tandpasta. Vermindert de vorming van tandplak en verbetert de conditie van het tandvlees.
Andere varianten-16%vanaf € 5,44€ 72,53 / 1 lAdviesprijs€ 6,45- VOORDEELPAKKET

- 2x75 ml | Tandpasta
- Productcode: 9809251
- Haleon Belgium N.V.
Onmiddellijk leverbaarParodontax Complete Protection Extra Fresh heeft 8 voordelen voor gezond tandvlees & sterke tanden.
Andere varianten-23%vanaf € 11,99€ 79,93 / 1 lAdviesprijs€ 15,58 
- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 3502358/8427426055834
- DENTAID S.L.
Onmiddellijk leverbaarVITIS sensitive is een dagelijkse verzorging tegen gevoelige tanden dankzij de haprepair-technologie.
Andere varianten-5%vanaf € 6,19€ 82,53 / 1 lAdviesprijs€ 6,50
- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 4865879/8718951650763
- COLGATE-PALMOLIVE
Onmiddellijk leverbaarTandpasta voor gevoelige en overgevoelige tanden.
Andere varianten-9%vanaf € 6,79€ 90,53 / 1 lAdviesprijs€ 7,49- Medisch hulpmiddel

- 20 ml | Mondgel
- Productcode/EAN: 1461862/01461862
- QUALIPHAR
Onmiddellijk leverbaarGengigel Mondgel een natuurlijke gel voor mond- en tandvleesverzorging met hyaluronzuur.
Andere varianten-19%vanaf € 15,39€ 769,50 / 1 lAdviesprijs€ 18,90 
- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 4648960/5054563262875
- Haleon Belgium N.V.
Onmiddellijk leverbaarParodontax Active Repair Tandvlees Fresh Mint tandpasta helpt bloedend, gezwollen en ontstoken tandvlees herstellen vanaf 1 week. Bij 2x daags poetsen.
Andere varianten-18%vanaf € 6,39€ 85,20 / 1 lAdviesprijs€ 7,79
- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 4891503/8718951477445
- COLGATE-PALMOLIVE
Onmiddellijk leverbaarmeridol® Complete Care Tandpasta voor Gevoelig Tandvlees & Tanden bestrijdt de oorzaak van bloedend tandvlees & ontstekingen
Andere varianten-40%vanaf € 3,59€ 47,87 / 1 lAdviesprijs€ 5,99
- 2x75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 4891339/4007965460104
- COLGATE-PALMOLIVE
Onmiddellijk leverbaarDankzij de bi-actieve formule bestrijdt meridol® Gum Protection tandpasta de oorzaak van ontstekingen
Andere variantenvanaf € 10,99€ 73,27 / 1 l
- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 4859096/5054563235527
- Haleon Belgium N.V.
Onmiddellijk leverbaarAndere variantenvanaf € 7,69€ 102,53 / 1 l
- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 3274065/7612412070002
- CURADEN SWISS - BENELUX DIVISION
Onmiddellijk leverbaar
- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 3081445/8901138825614
- TS Health Products
Onmiddellijk leverbaarHimalaya Mint fresh kruiden tandpasta

- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 4686127/5054563193810
- Haleon Belgium N.V.
Onmiddellijk leverbaarAndere varianten-17%vanaf € 4,89€ 65,20 / 1 lAdviesprijs€ 5,87- VeganVegetarisch

- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 1129493/4001638098083
- Weleda AG
Onmiddellijk leverbaarRatanhia Tandpasta maakt het tandvlees sterk en stevig en trekt het samen rond de tandwortel, zodat de tanden vaste wortel kunnen houden.
Andere variantenvanaf € 5,99€ 79,87 / 1 l - Medisch hulpmiddel

- 20 ml | Mondgel
- Productcode: 3597929
- QUALIPHAR
Onmiddellijk leverbaarGengigel Teething - Versnelt het herstel en geneest ontstoken tandvlees.
Andere varianten-10%vanaf € 16,99€ 849,50 / 1 lAdviesprijs€ 18,90
Gengigel Forte Gel Aften | Diepe wonden in de mond, postoperatieve wonden en tandvleesontstekingen(17)- 8 ml | Gel
- Productcode: 3948338
- QUALIPHAR
Onmiddellijk leverbaarVermindert pijn en ongemak en bevordert genezing
Andere varianten-14%vanaf € 16,19€ 2.023,75 / 1 lAdviesprijs€ 18,90- VOORDEELPAKKET

- 2x75 ml | Tandpasta
- Productcode: 9809500
- Haleon Belgium N.V.
Onmiddellijk leverbaar - VOORDEELPAKKET

- 2x75 ml | Tandpasta
- Productcode: 9809253
- Haleon Belgium N.V.
Onmiddellijk leverbaarParodontax Extra Fresh Tandpasta is speciaal ontwikkeld om tandplak te verwijderen.
Andere varianten-17%vanaf € 10,59€ 70,60 / 1 lAdviesprijs€ 12,82 - VOORDEELPAKKET

- 3x75 ml | Tandpasta
- Productcode: 9805779
- Haleon Belgium N.V.
Onmiddellijk leverbaarParodontax No Fluoride is een tandpasta zonder fluoride. Het helpt je tandvlees gezond te houden en verfrist de adem.
Andere varianten-52%vanaf € 9,29€ 41,29 / 1 lAdviesprijs€ 19,23 
- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 4713954/8720181397233
- U.LABS
Onmiddellijk leverbaarHelpt tekenen van incidentele tandvleesontsteking (waaronder bloedingen) te verminderen.
Andere variantenvanaf € 6,59€ 87,87 / 1 l
- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 4399044/8718951768505
- COLGATE-PALMOLIVE
Onmiddellijk leverbaar- Gevoelig

- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 3450020/5054563265609
- Haleon Belgium N.V.
Onmiddellijk leverbaarParodontax Ultra Clean tandpasta geeft een ultra schone en frisse sensatie in de hele mond. Om bloedend tandvlees te helpen stoppen en voorkomen, gebruik trouw 2x daags.
Andere varianten - Vegetarisch

- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 3081361/8901138825577
- TS Health Products
Onmiddellijk leverbaarOm gingivitis te voorkomen en bloedend tandvlees te verminderen

- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 4213849/4001638086554
- Weleda AG
Onmiddellijk leverbaarNatuurlijke bescherming bij gevoelig tandvlees
Andere varianten-10%vanaf € 5,39€ 71,87 / 1 lAdviesprijs€ 5,99- VOORDEELPAKKET

- 2x75 ml | Tandpasta
- Productcode: 9809259
- Haleon Belgium N.V.
Onmiddellijk leverbaarParodontax Tandpasta Herbal Twist is speciaal ontwikkeld om tandplak te verwijderen.
Andere variantenvanaf € 12,39€ 82,60 / 1 l 
- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 4891321/4007965460005
- COLGATE-PALMOLIVE
Onmiddellijk leverbaarDankzij de dubbelactieve formule bestrijdt meridol® tandvleesbeschermende tandpasta de oorzaak van ontstekingen* en af en toe bloedend tandvlees en helpt voorkomen dat tandvleesproblemen* terugkeren.
Andere variantenvanaf € 5,79€ 77,20 / 1 l
- 125 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 4872313/8700216666718
- PROCTER & GAMBLE
Onmiddellijk leverbaarHelpt de gezondheid van het tandvlees te verbeteren.
€ 9,89€ 79,12 / 1 l
- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 4101986/5054563263315
- Haleon Belgium N.V.
Onmiddellijk leverbaarParodontax Herbal Fresh tandpasta tegen bloedend tandvlees heeft een unieke smaak-combinatie van Bergamot en Mint voor een schone, frisse en kruidige sensatie.
Andere varianten-13%vanaf € 5,59€ 74,53 / 1 lAdviesprijs€ 6,41
- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 3348737/7630019901741
- Sunstar
Onmiddellijk leverbaarWe hebben het GUM HYDRAL assortiment ontwikkeld om je onmiddellijke en langdurige verlichting te bieden van klachten bij droge mond.
Andere variantenvanaf € 9,29€ 123,87 / 1 l- Gevoelig

- 75 ml | Tandpasta
- Productcode/EAN: 2267011/3401572084363
- Sunstar
Onmiddellijk leverbaarGUM® PAROEX® is ontwikkeld om het tandvlees weer gezond te maken. Het pakt niet alleen bestaande tandplak aan, maar het helpt ook de opbouw ervan te voorkomen.
Andere varianten-16%vanaf € 6,69€ 89,20 / 1 lAdviesprijs€ 7,99