Zoekresultaten filteren
- Gesponsord

- 200 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 4860680/3411113148287
- CEVA SANTE ANIMALE
Onmiddellijk leverbaarShampoo voor je huisdier die beschermt tegen ongewenste micro-organismen.
Andere variantenvanaf € 26,19€ 130,95 / 1 l 
- 250 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 2914869/4005800036798
- SA Beiersdorf NV
Onmiddellijk leverbaarEucerin DermoCapillaire Kalmerende Urea Milde Shampoo - Reinigt op milde wijze, hydrateert en verlicht jeuk.
Andere varianten-42%vanaf € 12,49€ 49,96 / 1 lAdviesprijs€ 21,51
- 390 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 3324811/3337875492799
- VICHY CAI/CAF 03 Vichy France
Onmiddellijk leverbaarAntiroosshampoo voor mannen en vrouwen met droog haar. Helpt roos, zelfs hardnekkige, te verwijderen en te reguleren en jeuk van de hoofdhuid tegen te gaan.
Andere varianten-40%vanaf € 17,79€ 45,62 / 1 lAdviesprijs€ 29,50
- 150 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 4839320/7611480013508
- LOUIS WIDMER
Onmiddellijk leverbaarVoorheen verkocht onder de naam: Louis Widmer Remederm Shampoo zonder parfum
Andere varianten-21%vanaf € 14,99€ 99,93 / 1 lAdviesprijs€ 18,90- Gesponsord

- 150 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 4839312/7611480013485
- LOUIS WIDMER
Onmiddellijk leverbaarVoorheen verkocht onder de naam: Louis Widmer Remederm Shampoo
Andere varianten-21%vanaf € 14,89€ 99,27 / 1 lAdviesprijs€ 18,90 
- 500 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 3912433/3661434011962
- URIAGE
Onmiddellijk leverbaarKalmeert de hoofdhuid en geeft een gevoel van comfort en frisheid
Andere varianten-31%vanaf € 12,49€ 24,98 / 1 lAdviesprijs€ 18,10- Gesponsord

- 150 ml | Gel
- Productcode/EAN: 2580769/3661434000089
- URIAGE
Onmiddellijk leverbaar 
- 200 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 4720710/3282770396508
- Laboratoires Dermatologiques Ducray
Onmiddellijk leverbaarVerwijdert en voorkomt het terugkeren van droge schilfers. Effectieve & langdurige werking. Hydrateert de hoofdhuid en verzacht jeuk en trekkerigheid.
Andere varianten-17%vanaf € 16,99€ 84,95 / 1 lAdviesprijs€ 20,50
- 150 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 4491239/3661434009310
- URIAGE
Onmiddellijk leverbaar
- 400 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 2669430/3401396545132
- NAOS
Onmiddellijk leverbaarBioderma Nodé A Shampoo - Een verzachtende en kalmerende shampoo voor de trekkerige en jeukende hoofdhuid die een oplossing wilt.
Andere varianten
- 500 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 3906369/5201279079369
- URIAGE
Onmiddellijk leverbaarMilde shampoo voor dagelijks gebruik.
Andere varianten-37%vanaf € 12,19€ 24,38 / 1 lAdviesprijs€ 19,30
- 190 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 2973857/4001638095624
- Weleda AG
Onmiddellijk leverbaarDeze shampoo voedt en herstelt beschadigd haar, maakt het glad en zorgt opnieuw voor natuurlijke veerkracht.
Andere varianten-12%vanaf € 10,99€ 57,84 / 1 lAdviesprijs€ 12,49
- 200 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 3694494/3760095252926
- PHARMA LOGISTICS
Onmiddellijk leverbaarAndere varianten-6%vanaf € 13,89€ 69,45 / 1 lAdviesprijs€ 14,85- VOORDEELPAKKET

- 2x150 ml | Shampoo
- Productcode: 9816548
- René Furterer
Onmiddellijk leverbaarAnti-roosshampoo voor frequent gebruik
Andere varianten-13%vanaf € 34,59€ 115,30 / 1 lAdviesprijs€ 39,80 
- 250 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 4701272/5430003426005
- Ocare Pharma
Onmiddellijk leverbaarShampoo voor de gevoelige hoofdhuid en droog haar. Geschikt bij Chemotherapie - Immunotherapie - Radiotherapie - Doelgerichte therapie
Andere varianten- VOORDEELPAKKET

Voor een droge of jeukende hoofdhuid en zwak haar.
Andere varianten-15%vanaf € 21,89€ 54,73 / 1 lAdviesprijs€ 25,90 
- 250 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: F00318111/3574661450599
- Johnson&Johnson Santé Beauté
Onmiddellijk leverbaarAndere variantenvanaf € 11,69€ 46,76 / 1 l- VOORDEELPAKKET

- 1 St | Shampoo
- Productcode: 9804166
- NAOS
Onmiddellijk leverbaarBioderma Nodé Routine K Concentraat + K Shampoo + A Shampoo - Anti-Psoriasis
-23%€ 44,39€ 44,39 / 1 StAdviesprijs€ 57,45 - 200 ml
- EAN: 8713713063850
- P.K. Benelux B.V.
Onmiddellijk leverbaarlucovitaal - Eczeem Psoriasis Shampoo
Andere varianten-40%vanaf € 8,99€ 44,95 / 1 lAdviesprijs€ 14,99Verkoop en verzending door onze partner- VOORDEELPAKKET

Reinigt mild, kalmeert onmiddellijk en langdurig de jeukende hoofdhuid
Andere variantenvanaf € 26,69€ 66,73 / 1 l 
- 400 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 4891388/3282770401790
- Laboratoires Dermatologiques Ducray
Onmiddellijk leverbaarVerwijdert en voorkomt het terugkeren van droge schilfers. Effectieve & langdurige werking. Hydrateert de hoofdhuid en verzacht jeuk en trekkerigheid.
-9%€ 21,39€ 53,48 / 1 lAdviesprijs€ 23,50
- 250 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 254722/3597134005515
- Virbac Belgique
Onmiddellijk leverbaarAndere variantenvanaf € 27,89€ 111,56 / 1 l- VOORDEELPAKKET

- 2x70 g | Shampoo
- Productcode: F00591890
- COMME AVANT SI CREATIVE
Onmiddellijk leverbaarAndere variantenvanaf € 22,89€ 163,50 / 1 kg 
- 200 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 4650222/3282770394528
- Laboratoires Klorane
Onmiddellijk leverbaarShampoo die intensief hydrateert, 72u* lang. Geeft glans aan dof en gedehydrateerd haar zonder te verzwaren. Dagelijks gebruik.
Andere variantenvanaf € 12,59€ 62,95 / 1 l
- 500 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 12458046/4052199653402
- PAUL HARTMANN AG
Onmiddellijk leverbaarVoor een milde reiniging van de droge en gevoelige huid en hoofdhuid
-24%€ 6,99€ 13,98 / 1 lAdviesprijs€ 9,24- 200 ml | Shampoo
- EAN: 5709455006098
- Australian Bodycare
Onmiddellijk leverbaarShampoo tegen jeuk, schilfers en droogheid, verrijkt met natuurlijke actieve ingrediënten voor een gezonde hoofdhuid.
€ 14,99€ 74,95 / 1 lVerkoop en verzending door onze partnerDe Verzachtende Shampoo Elements 250 ml van Wella reinigt zachtjes gevoelig haar en hoofdhuid.
€ 19,28€ 77,12 / 1 lVerkoop en verzending door onze partner
- 500 ml | Gel
- Productcode/EAN: F00608199/3760095255521
- ACM
Onmiddellijk leverbaarACM Novophane DS Shampoo tegen droge roos helpt droge schilfers te verwijderen, jeuk te verzachten en het evenwicht van de hoofdhuid te herstellen.
€ 16,89€ 33,78 / 1 l
- 200 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: CH07200989/7611456303022
- Hänseler AG
Onmiddellijk leverbaarZachte shampoo met toverhazelaar, ureum en dexpanthenol om een jeukende hoofdhuid te kalmeren.
Andere variantenvanaf € 17,99€ 89,95 / 1 l- VOORDEELPAKKET

- 2x250 ml | Shampoo
- Productcode: 9832760
- Korres SA
Onmiddellijk leverbaarShampoo voor roos en droge hoofdhuid
Andere varianten-30%vanaf € 22,39€ 44,78 / 1 lAdviesprijs€ 31,80