Goed!
van Heleen B. op 07/04/2025
Zeer goed product. Mooi resultaat en goede smaak!!
Ontwaak, voeg collageen toe aan jouw ochtendritueel & straal.
Wake-up call: vanaf 25 jaar daalt de natuurlijke productie van collageen. Collageen-peptide is een belangrijk eiwit dat een primaire rol speelt in verschillende weefsels van je lichaam, waaronder onze kostbare huid. Dit eiwit is de bouwsteen van onze weefsels. De basis van SiRo Collagen SKIN is een combinatie van hooggedoseerd viscollageen verrijkt met vitamine C. Deze vitamine speelt een belangrijke rol bij collageenvorming. Bovendien bevat de hooggedoseerde formule ook zink, selenium en koper. Zink en selenium dragen bij tot de instandhouding van normaal haar en nagels. Koper draagt op zijn beurt bij tot de normale pigmentatie van haar en huid.
Marine collageen peptiden (VIS); Zuurteregelaars: citroenzuur, appelzuur; vitamine C (natriumascorbaat); natuurlijk aroma; zoetstof: sucralose; zinkcitraatdihydraat; kleurstof: bètacaroteen; kopergluconaat; natriumseleniet.
Voedingswaarden | /100 g | / portie (11 g) |
Energie (kJ) Energie (kcal) |
1538 kJ 368 kcal |
169 kJ 40 kcal |
Vetten | 0,1 g | 0,00 g |
waarvan verzadigde vetzuren | 0,00 | 0,00 g |
Koolhydraten | 0,78 g | 0,09 g |
waarvan suiker | 0,03 g | 0,00 g |
Vezels | 0,06 g | 0,01 g |
Eiwitten | 90,84 g | 9,99 g |
Zout | 0,51 g | 0,06 g |
Vitamines | /100 g | /portie (11 g) |
Vitamine C | 727,27 mg | 80 mg (100% RI*) |
Mineralen | ||
Koper | 2,27 mg | 0,25 mg (25% RI*) |
Selenium | 125,00 µg | 13,75 µg (25% RI*) |
Zink | 45,45 mg | 5,00 mg (50% RI*) |
* RI = Referentie-Inname
Aanbevolen dagelijkse dosis:
Meng 11 g poeder (= 2 scheppen met de bijhorende lepel) met 200 ml water. De toevoeging van zoete citrus zorgt voor een gevaarlijk lekkere smaak naar verjonging. Een overdosis collageen is niet mogelijk ;).
Voor het beste mixresultaat, schep voor je giet & roer goed. Met een doos doe je ongeveer 4 weken (30 porties). Een menglepel is inbegrepen.
Dit doe je best eenmaal per dag, als onderdeel van je ochtendritueel.
QS Supplements BV
IJzerenpoortkaai 9
2000 Antwerpen
België
QS Supplements BV
IJzerenpoortkaai 9
2000 Antwerpen
België
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Zeer goed product. Mooi resultaat en goede smaak!!
Product die eindelijk zowel kwalitatief en lekker is. Ook gedacht aan een héél leuke brand, ik plaats het met plezier op mijn keukentafel!
Ik gebruik Siro Collagen Skin Citrus nu al enkele maanden en ik merk dat het in mijn geval haaruitval vertraagt. Topproduct!
Ik heb al verschillende merken collageen getest, en SiRo is de lekkerste collageen op de markt. Ik neem elke ochtend twee schepjes gemengd met mijn lauw citroenwater, en mijn dag is goed gestart. Het poeder mengt makkelijk, en werkt snel. Bijna onmiddellijk resultaat. Mijn haar glanst meer en mijn nagels zijn sterker.
Ik kreeg de kans om het product te testen en was verrast door de aangename frisse smaak. Het poeder lost zich goed op in het water. Dit is een gemakkelijke manier om je huid te verzorgen.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".