nu3 Fit Protein Bar Aardbei-Matcha
Beschikbaar in volgende formaten
- 55 g€ 47,09 / 1 kg€ 2,59-7%Adviesprijs€ 2,79
- 3x55 g€ 47,21 / 1 kg€ 7,79-7%Adviesprijs€ 8,37
- 6x55 g€ 43,30 / 1 kg€ 14,29-15%Adviesprijs€ 16,79
- Productcode / EAN
- 08141540 / 4262488952295
- Doseringsvorm
- Reep
- Fabrikant
- nu3 GmbH
Productdetails & verplichte informatie

Fruitige toetsen van aardbei, een subtiel krachtige matchasmaak en een omhulling van witte chocolade: de nu3 Fit Protein Bar Aardbei-Matcha combineert een romige textuur met knapperige crispies van erwteneiwit.
Met 17 g eiwitten per reep en weinig suikers is de Fit Protein Bar een alternatief voor klassieke chocoladerepen. De reep is bovendien een bron van vezels en bevat geen sucralose, kleurstoffen, palmolie of kunstmatige aroma's.
Na het sporten, onderweg of als tussendoortje is deze reep van 55 g een praktische keuze voor een eiwitrijke snack.
Witte chocolade met zoetstof (28%) (zoetstof: maltitol, cacaoboter, volle melkpoeder, emulgator: lecithinen), melkeiwitten, zoetstoffen: maltitolstroop, steviolglycosiden uit stevia; erwteneiwitcrispies (10%) (erwteneiwit, zetmeel), collageenhydrolysaat, bevochtigingsmiddel: glycerine, oligofructose, polydextrosestroop, gevriesdroogd aardbeienpoeder (2,3%), groene-theepoeder (2%), natuurlijk aroma (bevat gluten), zonnebloemolie, emulgator: lecithinen, voedingszuur: citroenzuur, zout.
Kan sporen bevatten van eieren, soja, pinda's en noten.
| Voedingswaarde | per 100 g | per 55 g |
|---|---|---|
| Energie | 1454 kJ / 348 kcal | 800 kJ / 191 kcal |
| Vetten | 12 g | 6,6 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 6,6 g | 3,6 g |
| Koolhydraten | 40 g | 22 g |
| waarvan suikers | 4,7 g | 2,6 g |
| waarvan polyolen | 32 g | 18 g |
| Voedingsvezels | 6,6 g | 3,6 g |
| Eiwitten | 30 g | 17 g |
| Zout | 0,39 g | 0,21 g |
Zorg voor een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Buiten het bereik van jonge kinderen houden. Droog, beschermd tegen licht en bij een temperatuur van maximaal 25 °C bewaren.
Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben.
Shop-Apotheke B.V.
Erik de Rodeweg 11/13,
5975 WD Sevenum
Nederland
Fabrikant
Shop-Apotheke B.V.
Erik de Rodeweg 11/13,
5975 WD Sevenum
Nederland
nu3 Fit Protein Bar Aardbei-Matcha
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!