Farmaline

Luc & Léa Geboortekit - Babycadeauset, 5 essentiële producten

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar2
1 St
Momenteel niet beschikbaar
Momenteel niet leverbaar

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode / EAN
    F00428943 / 3518646352294
  • Doseringsvorm
    Set
  • Fabrikant
    GILBERT

Productdetails & verplichte informatie

Geboorteset met 5 essentiële producten voor het baden, wassen, verschonen en verzorgen van de baby
Verdere productinformatie
Het Luc & Léa Geboortetasje is het perfecte geschenk om een nieuwe baby te verwelkomen of om jonge ouders te begeleiden tijdens hun eerste maanden. Het bevat een selectie van 5 essentiële producten voor de verzorging van de baby vanaf de geboorte, in een herbruikbaar katoenen honingraatzakje, ideaal voor op reis.

Dit complete en praktische zakje is perfect als geboortecadeau of om alle babyverzorgingsbenodigdheden bij de hand te hebben op reis of in het weekend.
Belangrijke informatie:
  • Luc & Léa fopspeen 0-2 maanden met anatomische speen, die inspeelt op de zuigreflex van pasgeborenen.
  • Physiodose fysiologisch serum in 5 eenmalige doses van 5 ml, gemaakt van plantaardig plastic, om de neus, ogen en oren van baby in alle zachtheid te reinigen.
  • Liniderm biologische olie-kalklotion in een fles van 100 ml, speciaal ontwikkeld voor de verzorging van de tere luierstreek van je baby.
  • Neutraderm Baby reinigingsgel (twee sachets van 10 ml met één dosis) voor een moment van nabijheid en zachtheid tijdens het baden.
  • Neutraderm Baby vochtinbrengende crème (twee sachets van 10 ml met één dosis) om de huid van je baby te hydrateren en te kalmeren.
Toepassing:
Gebruik elk product volgens de individuele instructies voor een optimale babyverzorging. De fopspeen helpt bij de zuigreflex, het fysiologisch serum reinigt de ogen en neus, de inwrijfcrème beschermt de luierstreek en de Neutraderm Baby-producten zorgen voor zachtheid en hydratatie tijdens de verzorging.

Luc & Léa Geboortekit - Babycadeauset, 5 essentiële producten

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!