van Wendy T. op 26/03/2015
Ons kleintje heeft reflux en met deze melk heeft hij hier niet meer zoveel last van , dus we zijn heel goed geholpen met deze melk. Enkel de aluminium zakken zijn een minpunt. Een doos zou beter zijn.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Ons kleintje heeft reflux en met deze melk heeft hij hier niet meer zoveel last van , dus we zijn heel goed geholpen met deze melk. Enkel de aluminium zakken zijn een minpunt. Een doos zou beter zijn.
Goedkoper dan in de apotheker en ze leveren het nog aan huis ook! De pap zelf is ook heel goed. Mijn zoontje geeft veel minder pap terug dan daarvoor.
Wij zijn heel tevreden. Hetzelfde product als bij de apotheker alleen stukken goedkoper en heel snel thuis geleverd. Reeds twee maal besteld en zullen binnenkort nog bestellen.
het is dezelfde pap zoals het hem in de apotheek koopt en hier is ook hetzelfde de prijs hier is goedkoper en het is juist de hetzelfde pap zoals je hem koopt in de apotheek.
Bestel online omdat het goedkoper is dan in de apotheek. Ook niet steeds voorradig in de apotheek, dus nogal omslachtig om het eerst te moeten bestellen via hen. Dus heel wat voordelen om het online te bestellen!
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".