Farmaline

1+1*: Voordeel berekend op basis van de adviesprijs van de deelnemende producten. Actie geldig tot 30/11/2026.

Cosmetics Zone Hypoallergene UV/LED Gellak

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar
5 ml
€ 3.580,00 / 1 l
€ 17,90
Verkoop en verzending door
Kaviaarvoorjehaar
Levering binnen 1-2 werkdagen
Expresslevering (gratis)
  • EAN
    8720143159725
  • Doseringsvorm

Productdetails & verplichte informatie

Cosmetics Zone Hypoallergene UV/LED Gellak
Productinformatie
Medium-dikke, eenfase-camouflagegel met een dekking van 100% in de tint heideachtig roze.

Tamelijk dikke, eenfasige camouflagegel met 100% dekking, perfect voor het verlengen van nagels op tips en op de vorm. Het bouwt goed op, zonder de huid te verstikken tijdens het aanbrengen. Perfect voor het maken van nagels in de French style. De uv/led gel heeft een dispersielaag. Cosmetics Zone gels kunnen met elkaar worden gemengd om de gewenste tint van de gel te verkrijgen.

Uithardingstijd:
UV-2 min / 60 sec LED

Inhoud:
5ml.

Aliphatic Urethane Methacrylate, PPG-3 Glyceryl Ether Triacrylate, PPG-5 Methacrylate, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Hydroxypropyl Methacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Ethyl Methacrylate, Acrylic acid, BHT, Hydroquinone, P-Hydroxyanisole, CI 19140 , CI 15850, CI 60725, CI 77891, CI 77499
Country : Poland : City: Łódź Post Code: 94-007 Street : Maratońska 76

Fabrikant

Country : Poland : City: Łódź Post Code: 94-007 Street : Maratońska 76

Verantwoordelijke persoon in de EU

Cosmetics Zone

Cosmetics Zone Hypoallergene UV/LED Gellak

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

Meer informatie over reviews.