Een vaste waarde
van Regine C. op 09/09/2022
Luchtige creme die goed uitsmeert en geen blauwe schijn achterlaat zoals de meeste zonnenefilters met factor 50.
Beschikbaar in volgende formaten
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Luchtige creme die goed uitsmeert en geen blauwe schijn achterlaat zoals de meeste zonnenefilters met factor 50.
Heel goede zonnecrème voor het gezicht. Ik gebruik hem al enkele jaren. Hij heeft een aangename textuur, trekt snel in, plakt niet en geeft een subtiel en natuurlijk kleurtje.
Deze crème heeft een aangename structuur. Hij blijft niet óp je gezicht liggen, trekt dus snel in. Hij houdt de huid de hele dag soepel en bescherm voldoende tegen de schadelijke stralen.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".