Attitude™ Lippenbalsem Munt
Beschikbaar in volgende formaten
- 8,5 g€ 622,35 / 1 kg€ 5,29Adviesprijs€ 5,40
- 2x8,5 g€ 528,82 / 1 kg€ 8,99-17%Adviesprijs€ 10,80
- 3x8,5 g€ 470,20 / 1 kg€ 11,99-26%Adviesprijs€ 16,20
- Productcode / EAN
- 9807475 / 0626232119800
- Doseringsvorm
- Lippenbescherming
- Merk
- ATTITUDE
- Fabrikant
- ATTITUDE
Productdetails & verplichte informatie
Gebarsten lippen behoren tot het verleden! Krijg heerlijk zachte lippen met de nieuwe plasticvrije leaves bar™ lippenbalsems. De perfecte aanvulling op een duurzame, afvalvrije schoonheidsroutine. Dankzij een ruime keuze aan voedende ingrediënten verzorgt deze lippenbalsem zowel je lippen als het milieu op milde wijze.
Gebarsten lippen zijn verleden tijd met de leaves bar™ Lippenbalsem Munt. De formule is verrijkt met krachtige, natuurlijke verzorgende ingrediënten zoals sheaboter, kokosolie en olijfolie om je lippen de hele dag zacht, soepel en beschermd te houden. De lippenbalsem heeft een plasticvrije verpakking, is EWG VERIFIED™, vegan en biologisch afbreekbaar. Bovendien zorgt de subtiele muntsmaak voor een aangenaam verfrissend gevoel. Wat wil je nog meer?
Attitude™ Lippenbalsem Munt
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!