Farmaline

Avene Les Essentiels Cleansing Foam Verlaagde Prijs DUO PROMO

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
2x150 ml
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode / EAN
    4641023 / 3282779363563
  • Doseringsvorm
    Reinigingsmiddel
  • Fabrikant
    Laboratoires Dermatologiques Avène

Productdetails & verplichte informatie

27 Reviews van Avene Les Essentiels Cleansing Foam Verlaagde Prijs DUO PROMO

4,7van 5 sterren
  • 23
  • 3
  • 0
  • 0
  • 1

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Niet voor gevoelige ogen

    van Seda I. op 13/02/2026

    Het heeft een stek geurtje, wat niet geschikt is voor oculair gebruik. Mijn ogen pikten na het wassen.

  • Reinigt goed

    van Mildred V. op 30/03/2024

    De geur is heel aangenaam. Reinigt goed.

  • Een aanrader

    van Karina D. op 19/01/2024

    Mijn huid voelt schoon aan na gebruik van deze reinigingschuim.

  • Moet nog testen

    van Fo D. op 13/01/2024

    Dit product moet ik nog testen.

  • lief voor je gezicht

    van Annemie D. op 01/01/2024

    avene staat bekend door crueltyfriendly producten die lief zijn voor de huid. mijn gezicht ermee reinigen is een plezier. het product schuimt aangemaan en ruikt lekker. door de samenstelling is het ook goed voor mijn gevoelige huid. ik zou het iedereen aanraden want reinigen blijft belangrijk.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".