Geur van pompelmoes
van Olga A. op 20/08/2022
De geur is echt van een pompelmoes! Heerlijk! Easy in gebruik, fles van 1l is groot maar goed voor in de keuken bvb. Blijft lang, gezond en goede ingrediënten. Top!
Breng aan op een vochtige huid, schuim het in en spoel af.
97% ingrediënten van natuurlijke oorsprong
Verrijkt met glycerine voor een zachte huid
Zonder palmolie
Franse productie
AQUA (WATER), KOKOSOLIEKALIUM, OLIVIERKALIUM, DECYL GLUCOSIDE, PARFUM (GEUR), DISODIUM FOSFAAT, GLYCERINE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, POLYSORBATE 60, KALIUMHYDROXIDE, SODIUMFOSFAAT, CITROENZUUR, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETAAT, CI 10316 (EXT. GEEL 7), CI 17200 (ROOD 33).
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
De geur is echt van een pompelmoes! Heerlijk! Easy in gebruik, fles van 1l is groot maar goed voor in de keuken bvb. Blijft lang, gezond en goede ingrediënten. Top!
Savon très agréable pour le corps, dessèche moins qu'un savon standard et très bon parfum
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".