van Erika S. op 27/12/2016
Goede fles. Lekker groot dus kan je langer gebruik ervan maken. Beetje lastig te wassen rondom bovenste stuk. Zit goed in je hand. Duidelijk markering van ml (kan je bijna in het donker vullen).
Maakt flesvoeding voor je baby en jezelf natuurlijker. De speen heeft een uniek ontwerp met kussentjes dat lijkt op een borst en stimuleert zo het natuurlijk aanleggen. Zo is het voor jou én je baby gemakkelijker om borst- en flesvoeding te combineren.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Goede fles. Lekker groot dus kan je langer gebruik ervan maken. Beetje lastig te wassen rondom bovenste stuk. Zit goed in je hand. Duidelijk markering van ml (kan je bijna in het donker vullen).
baby zuigflesje met een speentje dat de moederborst nabootst goed als je baby overstapt van borstvoeding naar flesvoeding, mijn kleindochter wou eerst niet aan een flesje drinken maar met deze fles is het gelukt
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".